Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 28.02.2013 по 07.03.2013

    За період з 28.02.2013 по 07.03.2013 до Рубіжанської міської ради надійшло 42 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у секретаря міської ради Хоменка О.В. – 9. Серед загальної кількості звернень 2 – повторних.
         Серед отриманих звернень 1 - від учасника війни, 5 - від «дітей війни», 1 – від ветерана праці, 5 – від пенсіонерів, 2 - від інвалідів 1 гр., 2 – від інвалідів 2 гр.  У зверненнях порушено 44 питання.
      Із загальної кількості секретарем міської ради Хоменком О.В. розглянуто 39 звернень, заступником міського голови Сидоренковою Л.Р. – 3.
        Більшість мешканців міста за звітний період звернулось з соціальних питань, а саме:  отримання соціальних виплат, надання матеріальної допомоги на лікування, надання пільг, своєчасного отримання соціальних виплат. Таких звернень зареєстровано 15.
       На другому місті - комунальні проблеми. Це питання ремонту покрівель, ремонту квартир, процедури урегулювання установки супутникових антен на покрівлях, вивозу сміття, ремонту балкону, тощо.
        Одне питання стосувалось факту крадіжки особистих речей та грошей з квартири. Згідно законодавства про звернення громадян дане звернення було надіслано на розгляд за належністю до Рубіжанського МВУМВС України в Луганській області.
        Мешканців міста турбували питання зміни руху автобусу міського маршруту, бездіяльності посадових осіб ДП «Рубіжанський ринок», захисту прав споживачів, працевлаштування, отримання довідки про заробітну платню, забезпечення медичним препаратом дитини-інваліда, надання житлової кімнати у гуртожитку.
       Також у зверненнях громадян були порушені питання вирішення конфліктної ситуації між сусідами з земельної ділянки.
     Спеціалістами загального відділу міської ради за даний період видано 62 довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 6
візитів сьогодні: 3014
візитів всього: 545280