Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до Рубіжанської міської ради за період з 21.02.2013 по 28.02.2013

  За період з 21.02.2013 по 28.02.2013 до Рубіжанської міської ради надійшло 25 письмових звернень громадян, у тому числі 1 – повторне.
       Серед отриманих звернень 1 - від учасника бойових дій, 5 - від «дітей війни», 2 – від ветеранів праці, 2 – від пенсіонерів, 6 - від інвалідів 2 гр., 1 – від інваліда 3 гр.  У зверненнях порушено 26 питань.
       Із загальної кількості секретарем міської ради розглянуто 21 звернення, заступником міського голови Сидоренковою Л.Р. – 4.
       Більшість мешканців міста за звітний період звернулось з соціальних питань, а саме:  отримання соціальних виплат, надання матеріальної допомоги на лікування, надання пільг, питання опікунства, отримання автотранспорту. Таких звернень зареєстровано 11.
       На другому місті - комунальні проблеми. Це питання ремонту системи опалення у квартирах, ремонту покрівель, ремонту квартир, приватизації житла.
       Одне питання стосувалося зміни графіку руху міського автобусного маршруту № 109.
       Мешканців міста турбували питання недостатньої кількості аптек у районі колишнього заводу будівельних матеріалів. По даному питанню зареєстровано 1 звернення та направлено на виконання за належністю завідуючому центральною міською аптекою № 47 Луганського обласного ДКПП «Фармація» і директору ПП «Вітал».
      Також у зверненнях громадян були порушені питання надання житлової площі, екології.
Повторне звернення, надіслане з урядової телефонної «гарячої» лінії, щодо дотримання роботодавцем законодавства про працю, а саме: повернення трудової книжки, надіслано за належністю на виконання до прокуратури м. Рубіжного.
       Спеціалістами загального відділу міської ради за даний період видано 50 довідок про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 5
візитів сьогодні: 2157
візитів всього: 545427