Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Програма перепідготовки управлінських кадрів «Українська ініціатива»

Головне управління економіки повідомляє про черговий набір претендентів на навчання у рамках Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива».

Перепідготовка здійснюється на базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за 10-ти місячною програмою (очно-заочна форма навчання).

Навчання проводитиметься за рахунок бюджетних коштів.
Програма «Українська ініціатива» розрахована на дві основні групи учасників:
-    менеджерів підприємств усіх форм власності, а також спеціалістів, які планують стати самостійними підприємцями.
-    підприємства, що зацікавлені у розвитку свого потенціалу за рахунок комплексного підвищення кваліфікації управлінського персоналу.

Для проходження перепідготовки в університеті учасник повинен:
-    мати повну вищу освіту;
-    мати досвіт роботи на управлінських посадах більше 1 року;
-    відповідати віковим критеріям (до 40 років).

Прийом документів (на паперових та електронних носіях) здійснюється секретарем     Регіональної     робочої     групи     за     адресою:     м.     Луганськ* пл. Героїв Великої Вітчизняної війни, буд. 3-а, Головне управління економіки І облдержадміністрації, кім. 521 та 526. Прийом документів проводиться протягом місяців   та   починаються   після   публікації   оголошення   у   засобах   масової інформаційної.

З переліком документів, формами та більш повною інформацією про Програму можна ознайомитися на веб-сайті http://economy.loga.gov.ua у розділі «Підприємництво» (підрозділ «Програма перепідготовки управлінських кадрів»).

Телефон для довідок: (0642) 53 01 96, (0642) 53-80-39, (0642) 58-55-23.

Секретар конкурсної комісії: Фролова Наталія Валентинівна - заступник начальника відділу регуляторної політики та розвитку підприємництва управління реального сектору економіки Головного управління економіки облдержадміністрації, тел. (0642) 53 01 96.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 13
візитів сьогодні: 1170
візитів всього: 586457