Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
“Краплинка щастя” у Рубіжному

Ці дівчатка навчаються у загальноосвітній школі №3 м. Рубіжного, що на Луганщині. Нещодавно школа відсвяткувала свій ювілей – 50 років. Порівняно з історією існування міста, це – майже половина. То ж за ці роки у старенького приміщення виникло чимало проблем, які потребують ремонту: ґанок із не досить безпечними для дітей кам’яними конструкціями, важкі дерев’яні двері, непривабливий зовнішній вигляд … Саме для їх вирішення була створена громадська організація вчителів і батьківської громади – «Краплинка щастя». Відео

     Під час тренінгу, який проводила у школі Ірина Божич, начальник відділу місцевих ініціатив Рубіжанської міської ради, ініціативна група шкільної громади дізналася, що багато проблем розвитку школи її члени можуть вирішити своїми силами, об’єднавшись та взявши активну участь у проекті ПРООН “Муніципальна програма врядування та сталого розвитку“.
Діти, які тут навчаються, дуже люблять свою школу і теж хочуть їй допомогти. Під час аналізу проблем та визначення їх пріоритетності, вони взяли активну участь у роботі та підготували такий відеоролик, в якому висловили свою думку з приводу того, що може змінити їхні умови навчання на краще. Довівши важливість свого проекту та свою власну готовність брати активну участь у його реалізації, громада створила свою організацію “Краплинка щастя” та розробила проект «Реконструкція входу до будівлі школи» загальною вартістю 100’515 грн., з яких 49% – внесок міської ради, 18% – внесок самої громади і лише 33% додає ПРООН за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.
   Побажаємо їм успіху і чекатимемо на гарні новини від “Краплинки щастя”! Цей проект допоможе покращити умови роботи та навчання для 753 осіб, включаючи 345 діточок. Він також стане одним із досягнень відділу місцевих ініціатив Рубіжанської міської ради щодо залучення громадян до процесу прийняття рішень щодо місцевого розвитку.
    Олена Урсу, експерт ПРООН/МПВСР

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 7
візитів сьогодні: 9341
візитів всього: 600461