Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Ювілейний концерт Зразкового ансамбля танцю «Орля» «Нам 55…»

4 травня 2019 року у великому залі Палацу культури відбувся ювілейний концерт Зразкового ансамблю танцю «Орля», керівник Роман Головенко. 

Слова вітання колективу і його керівникові прозвучали з вуст головного спеціаліста управління культури, національностей і релігій Луганської обласної державної адміністрації Вікторії Сидорчук, начальника відділу культури, молоді і спорту Діани Колодочки. Діана Володимирівна вручила хореографові Роману Головенку і концертмейстерові Людмилі Волянюк Подяки за багаторічну працю, високий професіоналізм і з нагоди 55-річчя створення зразкового ансамблю танцю «Орля».

Концертна програма складалася з 27 різноманітних номерів і тривала майже дві години. Концерт відкрив ніжний «Вальс», який пройняв серце та душу глядачів, і зачарував своїм ритмом. Також, впродовж всього заходу ювілярів поздоровляли колеги «по цеху» спільно зі своїми вихованцями та самодіяльними артистами.  Не обійшлося на святі і без слів вдячності батькам.  За особистий внесок у розвиток колективу, активну участь в організації поїздок на конкурси і фестивалі, пошиття костюмів були відмічені подружжя Світлана і Олександр Білоїваненко, Тетяна і Сергій Скарга та  Тетяна Мозгова. Теплі слова подяки своєму керівникові висловили і юні «орлята». Фінальна пісня підтвердила, що колектив «Орля» - це одна велика родина. І навіть коли «орлята» вилітають з рідного гнізда пам'ять та любов до танцю залишаються на все життя.

Концерт пройшов легко, в теплій атмосфері. Глядачі залишили слова подяки в книзі відгуків. Треба відмітити, що цей концерт – це продукт взаємної роботи не тільки керівника гуртка та дітей, працівників «Палацу культури», а й батьків, які підтримують танцюристів.

Феєричний фінал, квіти, запальний танок, яскраві костюми, поздоровлення і дарунки, і звичайно ж, ювілейний торт і величезна кількість куль для юних артистів від адміністрації ДК, саме таким запам'ятається цей день «орлятам» і усім, хто прийшов підтримати ювілярів.

                                                   


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 153
візитів сьогодні: 8364
візитів всього: 600435