Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Заходи ЦБС з 23 квітня по 5 травня 2019 року

Увага! Нові книжки!

Дорогі наші юні читачі! Ми поспішаємо поділитися з вами радістю!

Подивіться, які книжки надійшли до нас в бібліотеку! Познайомитися з новинками можна на виставці «Книги поспішають до тебе», яка організована 23 квітня 2019 року в бібліотеці – філії №2.

Наскільки вони чудові! Це і історичні книги про лицарів, і про улюблених хлопчиськами динозаврів, казки, пригоди і багато-багато цікавого.

Приходьте до нас в бібліотеку, приємних вам зустрічей з новими книгами і героями!

 

Книга. Бібліотека. Суспільство

23 квітня 2019 року до Всесвітнього дня книги і авторського права у читальному залі центральної міської бібліотеки з учнями 9-Б класу середньої школи №10 відбувся захід «Книга. Бібліотека. Суспільство.»

Учні ознайомилися з історією свята та переглянули відео.

Важливим аспектом цього свята є проблема авторського права. Правові орієнтири «Твої права – твій надійний захист» надала юрист з бюро безоплатної правової допомоги Бобальова Аліна Вікторівна.

У рольовій грі «Стань сучасним – читай!» старшокласники навели дуже багато прикладів про користь читання, а в інформаційному супермаркеті «Нова книжка – новий ти – нова країна!» були запропоновані нові книжки різної тематики.

 

Тренінг для юнацтва в рамках проекту «Пульс»

25 квітня 2019 року в центральній міській бібліотеці для студентів - першокурсників фармацевтичного факультету ДЗ ЛДМУ в рамках проекту (Пульс) та за фінансової підтримки Агенства USAID (США) з міжнародного розвитку відбувся тренінг «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні».

Ініціаторами тренінгу виступили колеги - бібліотекарі з ЛОУНБ Світлана Куценко та Бориславська Ольга, які ознайомили учасників з програмою місцевого самоврядування та реформою децентралізації в Україні. Тренери наголосили на секретах успіху громад, де чути саме голос молоді.

Під час тренінгу студенти навчилися визначати актуальні проблеми своєї громади за допомогою різноманітних форм досліджень.

 

Діапазон необмежених можливостей «Без бар’єрів»

2 травня 2019 року в літературній світлиці центральної міської бібліотеки відбувся захід - діапазон необмежених можливостей «Без бар’єрів» для дітей та молоді з проблемами здоров’я, приурочений до Дня захисту прав людей з особливими потребами. Ініціаторами проведення цього заходу була фахівець Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями та відділ абонементу центральної міської бібліотеки. Партнерами заходу виступили: Прокопенко Марина - громадський діяч «Асоціації жінок з інвалідністю», Кремінська обласна загально - освітня спеціальна школа - інтернат (соціальний педагог Рибальченко Алла, вчитель музичного мистецтва Рибальченко Олександр та учні 8 -10 кл.)

З присутніми онлайн - привіталася директор Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями Баранцова Тетяна.

Під час бесіди розглядалися такі проблеми: недолік спецпристосувань для пересування, складність отримання освіти, брак робочих місць, невелика грошова допомога, санаторно - курортне лікування. Були надані рекомендації, щодо вирішення проблемних питань.

 

«Мандрівка книжковим містом»

2 травня 2019 року до бібліотеки – філії №2 на «Мандрівку книжковим містом» завітали вихованці старшої групи «Чародії» КДНЗ №2 «Журавка».

Мандруючи країною книг, якої нема на жодній карті, діти відвідали відділи бібліотеки, згадали правила бережливого ставлення до книги та познайомилися з новими цікавими книжками. Також з захопленням взяли участь у літературній вікторині.

Жодна дитина не залишилася байдужою від подорожі бібліотекою, всіх переповнювали позитивні емоції, сяючі оченята свідчили про те, що екскурсія всім сподобалася.

 

Гроно цікавинок «Луганщина: поезія рідного краю»

Після тривалого часу видавничої роботи, відділ абонементу центральної міської бібліотеки нарешті презентує вашій увазі літературну збірку «Жива мова – живий народ» до якої увійшли вірші дев’яти поетів-рубіжан РГО ЛО «Райдуга»: Зої Мирошниченко, Олександри Базарової, Ольги Бутенко, Ірини Дзюкевич-Потапенко, Любові Мухіної, Володимира Кірічека, Володимира Петрушенка, Людмили Рудої, Антоніни Домніч.

Літературна збірка «Жива мова – живий народ» складається з творів представлених в однойменній творчій акції Луганського обласного центру народної творчості, приуроченій до Міжнародного дня рідної мови.

Луганщина багата на талановитих, творчих, небайдужих людей, які люблять свій край та примножують його здобутки.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 105
візитів сьогодні: 9042
візитів всього: 600456