Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Запрошуємо на виставку "Великодні таємниці" – 2019

З відродженням національної культури, зверненням до духовної спадщини народів України та з метою розвитку в дітях здатності до самовираження в образотворчому і декоративно-прикладному мистецтві в п’ятий ювілейний рік в МКУ «Палац культури» проходить міський конкурс-виставка дитячої та сімейної творчості «Великодні таємниці – 2019».

Виставка проходить з 24 квітня по 5 травня 2019 року в фойє 1-го поверху МКУ «Палац культури». В цьому році в виставці взяли участь обдаровані діти з КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв», ТЦ «Світанок», гуртка «Дива в долоньках» (філія МКУ «Палац культури), КЗ «Рубіжанська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-IIIступенів», КЗ «Рубіжанський навчально-реабілітаційний центр "Кришталик", ЗШ №1, СШ №2, ЗШ №3,  ЗШ №4, СШ №7, ЗШ №8, ЗШ №9, приватного викладача Ковальової Марини Ростиславівни та сім’ї нашого міста.

Організатором виставки є МКУ «Палац культури» спільно з відділом культури, молоді та спорту Рубіжанької міської ради.

Експозиція складається з більш ніж 150-ти яскравих та виразних робіт, серед яких представлені писанки, витинанки, ляльки, малюнки, вироби з природного матеріалу, стрічок, бісеру, паперу, фетру, ниток та ін.

Роботи будуть оцінюватись компетентним журі за двома віковими групами в номінаціях образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво та сімейна творчість. Також з 24 квітня по 2 травня 2019 року відвідувачі МКУ «Палац культури» мають змогуть проголосувати за найкращу роботу для визначення переможця в категорії Приз глядацьких симпатій.

Ласкаво просимо на виставку!

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 102
візитів сьогодні: 1272
візитів всього: 599657