Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Заходи ЦБС з 14 квітня по 22 квітня 2019 року

Свято чистих помислів

14 квітня 2019 року у читальному залі центральної міської бібліотеки до Великодня було оформлено святкову виставку «Свято чистих помислів».

Творімо задля Воскресіння Христового добро, відновлюємо традиції, без яких неможливе духовне пробудження. Згадаймо пов’язані з Великоднем народні й сімейні звичаї, зробімо аби цьогорічна Паска стала святом для кожної людини!

 

Відбувся захід «Фашистські концтабори смерті»

15 квітня в бібліотеці - філії №1 пройшов захід до Міжнародного дня визволення в'язнів фашистських концтаборів. Завідуюча бібліотекою Музиченко Я.А., разом з групою учнів 9 класу ЗОШ №1 (кл. керівник Дорохова Г.В.) підготували і провели бесіду-реквієм «Фашистські концтабори смерті».

Присутні дізналися про жахливі подробиці існування таборів смерті: Дахау, Бухенвальда, Освенцима, Майданека.

На заході учні дізналися, що найстрашнішою сторінкою в системі жертв нацизму були діти, які часто ставали жертвами жорстоких медичних дослідів. Масове знищення дітей відбувалося у таборах Салалспілса (Латвія), Червоний Берег (Белорусія) та інші.

Познайомившись з книжковим переглядом «Пройти крізь пекло на землі», і переглянувши низку тематичних відео, юна молодь обговорила документальні свідчення та історичні факти нацистського режиму.

 

Якого кольору весна?

Вона кольору листочків і трави, що щойно розпустилися. І ми з нетерпінням чекаємо, коли ж все навколо стане зеленим і красивим. В очікуванні чудесного перетворення природи запрошуємо всіх з 18 квітня до Рубіжанської дитячої бібліотеки на незвичайну «Зелену книжкову галявину», щоб познайомитися з книгами самого «весняного кольору».

 

Моє здоров’я - в моїх руках

Як зберегти своє здоров'я та не допустити в своє життя шкідливі звички - головна тема години здоров'я «Моє здоров’я - в моїх руках», яка 18 квітня 2019 року пройшла в бібліотеці-філії №2. Учасниками заходу стали учні 7-Б класу СШ №7 (класний керівник Руда Т.Ю.). Присутні, разом з бібліотекарем Шеремет В.П., вели розмову про те, яку людину можна назвати здоровою, від чого залежить здоров'я підлітка. Школярі назвали корисні звички, а також звички, які шкодять здоров'ю людини. Примітно, що серед шкідливих звичок були названі не тільки куріння, зловживання алкоголем і наркоманія, а й тривала робота за комп'ютером, довге спілкування по мобільному телефону, неякісна їжа. А також учні з задоволенням взяли участь в «Кольоровому челенджі» та «Інтелектуальному батлі».

 

BOOK – street «PRO - движение книги

«Книга повинна читатися! Відпускаючи книгу на волю, ти даєш їй життя!» - це гасло руху bookkrossing - ідея якого у вільному обміні книжками.

Напередодні Міжнародного дня буккросингу, 20 квітня 2019 року, співробітники бібліотеки - філіі №2 запропонували мешканцям прогулятися BOOK – street та взяти участь в акціі «PRO - движение книги». Бібліотекарі винесли книги на самі людні місця в центрі міста: парк, сквер, автобусну зупинку.

Можливо і на твоїй книжковій полиці є книги, які ти захочеш «відпустити». Звільніть книги від марного простоювання на полицях! Відправте їх в подорож і допоможіть перетворити весь світ в «величезну бібліотеку»!

 

Виставка присвячена творчості Уільяма Шекспіра

22 квітня 2019 року бібліотекарі відділу абонементу центральної міської бібліотеки організували виставку - книжкову подорож «Поет і драматург доби Відродження». Експозиція представляє книги, журнальні статті, окремі монологи із найвідоміших Шекспірівських п’єс.

455 років відділяє нас від того часу, коли жив і творив геніальний Уільям Шекспір - найзагадковіша постать серед корифеїв доби Відродження. Всесвітню славу принесли Шекспірові його історичні хроніки, комедії і так звані «великі трагедії»: «Ромео і Джульєтта», «Гамлет», «Отелло», «Король Лір» «Макбет». Його персонажі сотні років блукають по світу, плачуть і сміються, співчувають і чинять злочини, кривдять і шукають справедливості.

Отже, якщо ви прихильник творчості Шекспіра, то обов’язково завітайте до бібліотеки та пориньте в далеку епоху Відродження, переглянувши твори поета.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 47
візитів сьогодні: 16221
візитів всього: 606846