Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Заходи ЦБС з 9 квітня по 15 квітня 2019 року

Книжкові новинки

Любите читати? Слідкуєте за новинками літератури? Тоді ми запрошуємо вас у бібліотеку-філію №2 на виставку-перегляд «Книжкові новинки», яка відкрилась з 9 квітня. Пропонуємо вашій увазі новинки сучасної художньої літератури, які поповнили фонд в 2019 році. Нові книги чекають своїх читачів!

 

 

Заходи з нагоди міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів

11 квітня 2019 року - Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів, який відзначається за ініціативою ООН. З нагоди пам’яті цієї дати в центральній міській бібліотеці була оформлена патріотична виставка - бібліопазл «Живи і пам’ятай». У добірці виставки художня й документальна література з книжкового фонду читального залу бібліотеки та фотодокументи із власних сімейних архівів рубіжан. Виставка має символічний зміст: розкриваючи глядачеві загублені людські душі, як зрублене гілля та зів’яле листя.

 

Екскурсія майбутніх колег до центральної міської бібліотеки

Традиційно студенти навчальних закладів міста залучаються до екскурсій в бібліотеку. Академічні групи планово запрошуються на гостину, де студенів реєструють у відділах обслуговування. Перша екскурсія студентів курсу «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ЛНУ ім. Шевченка відбулася до центральної міської бібліотеки міста Рубіжного.

11 квітня 2019 року до бібліотеки завітали майбутні колеги. Бібліотекарі гостинно зустріли екскурсійну групу під керівництвом куратора Ірини Крохмаль. Екскурсію провела завідувач читальної зали та інтернет - центру Ірина Брігідєр. Молодь відвідала всі основні структурні підрозділи бібліотеки, де їх зустрічали співробітники, розповідаючи про свої відділи та особливості бібліотечних послуг.

Гості завітали до відділу абонементу, у якому їм запропонували отримати доступ до великого книжкового простору. Студенти також відвідали залу каталогів і ознайомилися з основними правилами роботи з ними.

 

Тиждень кольорової книжки

15 квітня 2019 року бібліотекарі абонементу центральної міської бібліотеки продовжили марафон «Тиждень кольорової книжки». Бібліотекарі презентували своїм читачам наступну книжкову виставку із циклу. Щопонеділка виставка має новий колір. А цього тижня у нас виставка блакитної книги.

Отже, пропонуємо вам колір, що символізує блакитне небо з сніжно - білими хмаринками. Зміст «блакитних» книжок різноманітніший: від галузевої літератури до художніх видань.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 59
візитів сьогодні: 16422
візитів всього: 606860