Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Танцювальна республіка» взяла участь у Всеукраїнському фестивалі

14 квітня  2019 року відбувся  XI Всеукраїнський фестиваль-конкурс танцювальних шоу Motor Fest LEVEL UP. На конкурсі можна було ознайомитись з інноваційними напрямками дитячої та молодіжної хореографії, підвищити художній рівень та виконавську майстерність творчих колективів, познайомитись з творчими досягненнями кращих хореографічних колективів. Фестиваль представив усю різноманітність танцювального мистецтва, а саме  побачити виступи аматорів та професіоналів, оцінити хореографію різних часів та народів, зануритись у світ сучасного вуличного танцю або в грацію вальсу та фокстроту.

 

Цього року наше місто на фестивалі представляв танцювальний колектив  «Танцювальна республіка» філії МКУ «Палац Культури» (керівник Юлія Барабаш). Протягом дня журі оцінювало виступи кращих колективів у більш ніж 10 номінаціях різних вікових категорій. Наші дівчата посіли 2 та 3 місце у номінації «вільна танцювальна категорія» у віковій групі 10-13 років за 2 представлені номери. В цьому відділенні  дівчата також змагались з колективами Харкова, Краматорська та Павлограда. Усі учасники заслужено отримали свої нагороди.
 

Треба відзначити , що поїздка відбулась за підтримки генерального директора ТОВ НВП «Зоря» Олександра Чернецова - колективу був наданий комфортабельний автобус. Адміністрація колективу МКУ «Палац культури», батьківський комітет, учасниці колективу «Танцювальна республіка» висловлюють щиру подяку Олександру Івановичу Чернецову за надану можливість прийняти участь у Всеукраїнському фестивалі,  придбати досвід та показати свою майстерність.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 121
візитів сьогодні: 1488
візитів всього: 585099