Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«БІЗНЕС» ПОВЕРНУВ ЗВАННЯ НАЙСИЛЬНІШОЇ ТЕНІСНОЇ КОМАНДИ МІСТА

6-7 квітня в спортивному залі КП «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс» відбувся командний Чемпіонат міста з настільного тенісу в залік ХVІІ міської Спартакіади.

У змаганнях взяли участь 11 команд. Склад команди - 4 чоловіки і 1 жінка. Формула розіграшу цього року - два групових турніру (в групах по 5 і 6 команд), потім три кращі команди з кожної групи продовжують участь у фінальній групі (за І-VI місця), а аутсайдери групових турнірів - за VII-XІ місця.

Без поразок пройшли груповий турнір дві команди: ФО «Спартак» і ФО «Бізнес», і вийшли у фінальний турнір в ролі фаворитів. Треба відзначити, що «Спартак» ставав переможцем спартакіадних турнірів - 11 разів, а «Бізнес» - 5 разів. Ці дві команди і розіграли між собою першість. У фінальній групі команда «Бізнес» переграла всіх суперників і завоювала перемогу в шостий раз за сімнадцятилітню історію міських спартакіад, причому останній раз перемогу тенісисти «Бізнесу» святкували у 2015 році. У складі команди - чемпіона: Дмитро Воронов, Дмитро Кочетков, Вадим Голубєв, Андрій Григор'єв, Валерій Логвинчук, Олена Ананченко. На другому місці тенісисти ФО «Спартак». Третє місце - ІХТ.

На церемонії нагородження переможцям і призерам Чемпіонату міста були вручені дипломи оргкомітету Спартакіади і пам'ятні медалі.

 Після завершилися п'яти видів програми міської Спартакіади (футзал, баскетбол-жінки, баскетбол-чоловіки, шашки, настільний теніс) трійка лідерів серед колективів фізкультури підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста виглядає так: ФО «Бізнес» - 58 очок, ІХТ - 57 очок, ФО «Спартак» - 56 очок.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 76
візитів сьогодні: 1125
візитів всього: 551081