Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Щирий сміх подовжує життя»

1 квітня – всесвітньо відомий День сміху, свято гумору і посмішок. А дітворі удвічі приємніше, що цей веселий День припав на перший день весняних канікул. Здавалося, сама природа відмічає разом з усіма День сміху та жартів. З самого ранку і до вечора стояла сонячна, тепла погода. Творчий колектив міського Палацу культури не втратив такої можливості вийти на вулицю і розважити юних жителів нашого міста.

Одже,  1 квітня 2019 року в 17.00 в сквері за магазином "Конфіскат" пройшла дитяча ігрова програма, приурочена Дню сміху. Слід зазначити, що це вже стало гарною традицією. Дітлахів зустріли пустотливі клоуни Стьопка, Кнопка та Фісташка, яким було чим здивувати маленьких рубіжан. Заводні клоуни разом з дітьми кривлялися, жартували, танцювали та грали в ігри. Найбільше сподобалися ігри: "Шароприг", танець-гра "Як живеш", танець-гра "Муха справа", "Витягни ріпку", "Квіткова поляна". Свято викликало у дітей багато позитивних емоцій і принесло усім величезне задоволення. Батьки малюків, які стали вдячними глядачами заходу, з великим інтересом спостерігали за тим, що відбувається, а найактивніші навіть взяли участь в запальних танцювальних іграх разом зі своїми дітками та отримали пам'ятні призи від Палацу культури. В кінці ігрової програми батьки виразили вдячність колективу міського Палацу культури за подароване свято.

День сміху пройшов весело і шумно. Сподіваємося на те, що свято гумору запам'ятається дітлахам надовго. Втомлені, але задоволені призами і гарним настроєм діти і їх батьки розійшлися по домівках.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 69
візитів сьогодні: 1839
візитів всього: 599713