Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Заходи ЦБС з 26 березня по 1 квітня 2019 року

Микола Гоголь – таємничий і загадковий

26 березня в бібліотеці-філії №1 оформлено книжкову виставку «Микола Гоголь – таємничий і загадковий», яка присвячена 210-річчю з дня народження найбільш містичного незвичайного письменника.

Гоголь був геніальний у всьому, але особливо яскраво і захоплююче висвітлив українське життя, знайомлячи з ним сотні мільйонів читачів по всьому світу.

Запрошуємо всіх бажаючих завітати до бібліотеки та перечитати його геніальні творіння і ще раз пірнувши у звичаї, традиції, самовідданість і безстрашність українців.

 

Відбулася чайна бібліоцеремонія «Гарячий чай та таємничий Китай»

28 березня у дитячій бібліотеці відсвяткували рік Китаю в Україні. Тематикою святкування було обрано традицію чайної церемонії, бо більшість вчених історію походження чаю пов’язують саме з Китаєм.

На чайну бібліоцеремонію «Гарячий чай та таємничий Китай» учнів 6-Б класу ЗОШ №10 (кл. керівник Карабанкіна О.Б.) запросили бібліотекарі дитячої бібліотеки М. Бєліцька та Н. Дубровська.

Під час заходу діти прослухали історію походження чаю і самої традиції чайної церемонії в Китаї. Проглянули презентацію, якою супроводжувалася розповідь ведучих. Дізналися про різні види і типи чаю, що існують. За разом учні взяли участь у конкурсі з дегустації, де їм треба було відрізнити різні чаї за смаком, а також у жартівливому конкурсі з бубликами. Для розвитку культурного рівня присутні переглянули відео уроки з етикету серверування чайного столу та вживання десерту.

 

Книжкова виставка у кольорі кохання

1 квітня 2019 року бібліотекарі абонементу центральної міської бібліотеки продовжили марафон «Тиждень кольорової книжки». Напередодні, читачі вгадували, якого кольору буде наступна виставка. У передчутті весни хтось вважав, що пануватиме помаранчевий колір. Інші - червоний.

Отже, пропонуємо вам колір, що символізує кохання. Книжки у червоному кольорі виглядають дуже яскраво й самі просяться до рук. Відтінки червоного незаперечно впливають на свідомість, настрій людей та інтелект. Чи не хочете переконатися самі та щось вибрати червоненьке почитати?

 

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 55
візитів сьогодні: 1792
візитів всього: 585163