Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
БАСКЕТБОЛІСТИ «БІЗНЕСУ» ДВАНАДЦЯТИЙ РАЗ ВИГРАЛИ ЧЕМПІОНАТ МІСТА

Вісім ігрових днів тривала в цьому році боротьба за титул найсильнішої баскетбольної команди міста сезону 2019 року. Десять команд - ІХТ, «Бізнес», «Спартак», «Молодість», РКТК, «Юність», «Зоря», РПК, ЛДМУ стартували в Чемпіонаті міста в залік XVІІ міської Спартакіади.

24 березня численні вболівальники, які заповнили трибуни спортивного залу КП «Рубіжанський фізкультурно - спортивний комплекс», стали свідками красивої, потужною і видовищної гри у виконанні кращих баскетбольних команд міста.

У матчі за ІІІ місце зустрілися два колективи - Рубіжанський картонно-тарний комбінат і Інститут хімічних технологій. Гра почалася з обопільних впевнених атак двох команд. «Чаша терезів» постійно переміщалася то в одну сторону, то в іншу. І тільки в четвертій чверті на останніх секундах зустрічі точний кидок баскетболістів ІХТ вивів команду вперед. ІХТ здобули перемогу в цьому цікавому матчі і команда ІХТ піднялася на третю сходинку п'єдесталу пошани в чоловічому баскетболі, а команда РКТК залишилася на четвертій позиції.

Головна інтрига: хто чемпіон 2019 року, розгорнулася в матчі двох команд, що представляють баскетбольну «еліту» нашого міста - фізкультурне об'єднання «Бізнес» і фізкультурне об'єднання «Юність» (учні ДЮСШ №1), причому команда «Бізнес» ставала чемпіоном міських спартакіад 11 раз, а команда «Юність» - призери обласних змагань серед юнаків за минулі роки вперше вийшла у фінальну частину змагань. Команда «Бізнес» з перших хвилин фінального матчу наростила темп, бо досвідчені гравці «Бізнесу» перевагу в швидкості молодої команди «Юність» зустріли точними і впевненими кидками і довели, що команда «Бізнес» є найсильнішою баскетбольною командою міста. Команда «Бізнес» здобула дванадцяту перемогу за сімнадцятирічну історію міських спартакіад та очолила список найбільш титулованих спартакіадних команд міста.

На церемонії нагородження до баскетболістів з прівітаннями звернулися головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту, головний суддя міської спартакіади С.О.Ступнікова та директор Рубіжанського фізкультурно-спортивного комплексу, депутат міської ради А.А.Бусенков. Переможцям и призерам Чемпіонату міста з баскетболу среди чоловічих команд були вручені дипломи та пам'ятні медалі. Кращими гравцями в своих командах були визнані: Валерій Пономаренко та Олександр Сотнік (РКТК), Олексій Міщенко і Віталій Кондратенко (ІХТ),  Богдан Обоянський та Владислав Гавриленко (ФО «Юність»), Дмитро Концур (ФО «Бізнес»). Віталій Снігир (ФО «Бізнес») був визнаний кращим гравцем Чемпіонату міста. Крім того, «За відданість баскетболу» були відмічені Ігор Медяник та Анатолій Головко (обидва ФО «Бізнес»).


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 192
візитів сьогодні: 4373
візитів всього: 601766