Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
РУБІЖАНСЬКІ БАСКЕТБОЛІСТКИ – НАЙСИЛЬНІШІ В ОБЛАСТІ

28 березня в спортивному комплексі РПК відбувся Чемпіонат області з баскетболу серед дівчат в 2-х вікових групах 2003-2004г.р і 2005-2006 р.н. В змаганнях взяли участь команди з міст Лисичанськ, Рубіжне,  Троїцьк та Станиця Луганська. Наше місто представили вихованці ДЮСШ №1 Рубіжанської міської ради (тренери В.І. Абазіна, В.Ф. Сємєнцова, В.В. Олендарь).

На заході були присутні представники управління молоді та спорту ЛОДА і КФВС МОНУ Луганської області. Рубіжанські баскетболістки молодшого та старшого віку провели всі ігри на високому рівні з великим відривом від суперників і тим завоювали чемпіонські грамоти і медалі. Особливо гарну гру продемонстрували: Клунна Альбіна, Беркут Ірина, Кумпан Тетяна, Беляченко Лизавета, Черепня Альона (молодша група) і в старшій групі: Завгородня Ірина, Злобіна Діана, Усачова Анастасія, Тронза Ганна, Новодран Олександра, Обод Богдана.

Напередодні Чемпіонату області команда ДЮСШ №1 за участь у торішньому Чемпіонаті у Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги отримала якісні ігрові баскетбольні м'ячі та календарі з Чемпіонками ВЮБЛ від Федерації баскетболу України (ФБЛ).


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 97
візитів сьогодні: 1327
візитів всього: 586056