Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Заходи ЦБС з 19 березня по 25 березня 2019 року

Всесвітній день поезії

«Весняний подих осені» - під такою назвою 20 березня 2019 року в центральній міській бібліотеці пройшла презентація ліричної збірки поезій відомого земляка Анатолія Павленко.

Анатолій Олексійович Павленко – член Міжнародного товариства письменницьких спілок (МСПС), Міжрегіональної спілки письменників України (МСПУ) та Конгресу літераторів України. Він – співзасновник РГО Літературне об’єднання «Райдуга». Нова, десята в творчому доробку автора, поетична збірка радує читача, бо назва просто оптимістична. Поет життя сприймає як диво і пише про все, що його оточує. Його твори як відповідь на прожите та пережите, на все, що пройшло через серце й душу небайдужої, щирої, мудрої, відкритої людини, незважаючи ні на осінні дощі, дихає весною, яка, в свою чергу, немислима без кохання. Усі поезії автора мають неповторну енергетику, зачіпають всі струни духовних переживань.

Послухати ліричні рядки поезій Анатолія Павленко прийшли друзі, поети - побратими, шанувальники поезії, молодь. Для гостей лунали пісні і музичні номери у виконанні Козлової Г., Киричека В., учениць ДШМ Фаязової Н. та Полтавець Н. Вірші автора читали студенти ІХТ ім. Даля та поети-літстудійці. Всі присутні мали прекрасну нагоду поспілкуватися з автором та отримати книгу з автографом, висловити теплі слова вдячності за його творчість та послухати нові віршовані рядки. Лірична збірка «Весняний подих осені» відкрила для користувачів бібліотеки щось нове і прекрасне.

Бажаємо Анатолію Олексійовичу міцного здоров’я, творчої наснаги, миру, злагоди, поваги рідних, близьких і друзів.

 

Книжкові новинки тижня з 17 березня по 21 березня 2019 року

Весна – час оновлення й обновок. І до речі, абонемент центральної міської бібліотеки цього тижня отримав книжкові новинки за програмою «Українська книга». Бібліотекарі підібрали для користувачів найбільш гостромодні must have. Знайомтесь, ось наші оновлені книжкові простори.

 

Подарунок від колег

 25 березня 2019 року, абонемент центральної міської бібліотеки м. Рубіжного отримав в подарунок примірник літературно-художнього альманаху «Лисиче над Дінцем», який вийшов завдяки зусиллям членів «Істок» та допомоги спонсорів.

Нещодавно поети РГО ЛО «Райдуга» відвідали презентацію книги в #@bibliolis Лисичанській центральній бібліотеці, яка була присвячена 100-річчю міського літературного об’єднання «Істок».

У колективному збірнику представлені 25 авторів - лисичан і 17 авторів регіону (в т. ч. літстудійці - рубіжани). Різні за професією, характером, з різними долями, але всіх об'єднує любов до поезії.

Авторські роботи, представлені в збірнику, розрізняються за жанром, за стилістикою, за глибиною охоплених проблем. У книзі представлені такі розділи: «Лисичанськ літературний», «Наші друзі», «Вірші для дітей», «Нові імена», «Сторінки пам'яті», «Люди твої, Лисичанськ», «Проза».

Вийшла дуже лірична і натхненна збірка. Дякуємо колегам Лисичанської центральної бібліотеки за подарунок!

Всіх бажаючих запрошуємо до читання «Лисиче над Дінцем»!

 

Інформаційна година «Як проголосувати людині з інвалідністю?»

Про це 24 березня 2019 року бібліотекарі абонементу центральної міської бібліотеки інформували своїх користувачів та перехожих.

Бібліотека проводить інформаційно-роз’яснювальну кампанію для участі людей з інвалідністю у президентських виборах #твійголосможезмінитикраїну. Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України в рамках програми "Відповідальна та підзвітна політика в Україні" розроблено буклет, в матеріалах якого викладено алгоритм дій, які необхідно здійснити людям з інвалідністю.

Дана інформація покликана допомогти людям з інвалідністю реалізувати своє виборче право на майбутніх виборах Президента України, що відбудуться 31 березня 2019 року.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 89
візитів сьогодні: 1955
візитів всього: 585610