Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Колектив «Танцювальна Республіка» на фестивалі в Києві

Зовсім скоро вся Україна буде відзначати  Всесвітній день танцю. З цього приводу в нашій державі  проводяться  різноманітні хореографічні конкурси та фестивалі. 

Так, 24 березня  в м. Київ  відбувся хореографічний фестиваль « Go up Fest». Цей щорічний фестиваль  збирає  творчі колективи країни, пропагує хореографічне мистецтво та  обмін досвідом  провідних хореографів  країни. 
    Цього року  у фестивалі  прийняли участь більше 2000 учасників зі всієї України. Були представлені  колективи з Вінниці, Полтави, Дніпра, Києва, Броварів, Харкова.   Склад  журі  був  теж  високого професійного рівня  з України, Польщі, Італії.  Наше місто, єдине з Луганської області,  представляв  хореографічний колектив «Танцювальна Республіка» філії МКУ «Палац Культури» - керівник -  Юлія Барабаш. Поїздка  запам’ятається  колективу надовго – безліч нових вражень і емоцій від столиці, нові друзі та  ідеї від фестивалю. В підсумку – колектив за свій яскравий виступ отримав почесне друге місце  в категорії «Естрадний танець,  вік учасників – 11-15 років».
    Отримана перемога -  дуже важливий здобуток колективу. Це і стимул для  розвитку, і поштовх для нових творчих надбань – словом – неоціненний досвід.  Керівник колективу щиро  дякує батьківському комітету за фінансову та моральну підтримку дівчат у цій подорожі.
    Учасники колективу «Танцювальна Республіка» мають надію, що ще неодноразово  приймуть участь  у фестивалях  такого високого рівня. Головне – ретельно готуватися до наступного виступу  вірити в перемогу.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 152
візитів сьогодні: 1923
візитів всього: 585602