Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
У кращих традиціях «Барвінка»

 

23 березня 2019 року о 17-00 годині у концертному залі міського Палацу культури відбувся щорічний звітний концерт «У кращих традиціях» Народного ансамблю танцю «Барвінок». Глядачі у фойє почали збиратися задовго до початку концерту. Мешканці та гості  міста знають, що звітний концерт яскравого ансамблю -  це завжди свято, захоплююче дійство, повне сюрпризів і несподіванок. І ось настала призначена година. Завіса відкрилася і кожен присутній міг повною мірою насолодитися чарівливою магією танцю. Розпочався  концерт багаточисельним яскравим прологом в якому прийняли участь всі учасники колективу. Протягом двох годин глядачі дивувались проникливими та глибокими композиціями, які були доповнені тематичними віршами і відеороликами. Також цього вечора глядачам дарували своє мистецтво запрошені колективи з Сєвєродонецька та Кремінної такі, як: танцювальний колектив «Зоряне» (кер. Гайда Руслана) та студенти хореографічного відділення коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв. Порадували своїми виступами Бєлікова Єлізавета та Анжеліка Ковальчук, а також циркова студія «Кристал»  (кер. Олександр Ляпаєв). 

І знов на сцені учасники неповторного ансамблю! Більше 25 хореографічних постановок, більше 60 дітей, різний віковий склад учасників - від 6 до 30 років - все це наш «Барвінок».

Неймовірно цікавими, різними по характеру, по стилю виконання, були постановки ансамблю. Яскраво і барвисто, динамічно і запалювально, феєрично і креативно – пройшов звітний концерт Народного ансамблю танцю «Барвінок»,  і чисті щирі дитячі емоції. Глядачі стоячи вітали наставників колективу, які підготували це свято. Талановита, креативна, неповторна, енергійна і невтомна, творча і багатогранна, щира і відкрита керівник ансамблю Ксенія Саєнко, незамінний акомпаніатор - життєрадісна Наталія Кисленко.  Чіткість, ритм, все для злагодженості це її заслуга.

В кінці заходу директор МКУ «Палац культури» Ганна Бережна висловила вдячність за працю, талант, професіоналізм, великий внесок у розвиток міського Палацу культури керівнику – Ксенії Саєнко та акомпаніатору – Наталії Кисленко , і звісно кожному учаснику колектива.  «Кожен звітний концерт творчого колективу не схожий на попередній і кожна постановка це величезна праця згуртованого колективу-хореографа, музичного оператора, художника по світлу, майстра по пошиттю сценічних костюмів, художників та інших» - сказала Ганна Бережна.  Фейєрверк відчуттів, буря емоцій переповнювали кожного хто був в залі. В книзі відгуків Палацу культури глядачі залишили слова вдячності за гарний концерт та побажання здоров’я та наснаги у роботі.

«Барвінок» - це не просто колектив, це одна велика родина, яка зрощує маленьких «Барвінчат» та з радістю об’єднує членів колективу різного віку. Невблаганний час минає, а колектив «Барвінок» з року в рік радує рубіжан та гостей міста своїм виступом. Будемо з нетерпінням чекати на нові танцювальні номери та сюрпризи від колективу. Бажаємо колективу процвітання, розвитку і нових перемог!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 247
візитів сьогодні: 3013
візитів всього: 585905