Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до виконавчого комітету міської ради за період з 27.12.10 р. по 31.12.10 р.

За період з 27.12.10 р. по 31.12.10 р. у виконавчий комітет Рубіжанської міської ради надійшло 16 письмових звернень громадян, у тому числі 2 - колективні та 2 – повторні.
   З вищих органів державної влади за даний період отримано 2 звернення з Адміністрації Президента України та Державної установи «Соціальний контактний центр» щодо списання заборгованості за житлово-комунальні послуги та надання субсидії.
   Усі звернення попередньо були розглянуті у приймальні зі звернень громадян, на кожне звернення оформлена реєстраційно-контрольна картка згідно з інструкцією з діловодства.
Особлива увага керівництвом міськради приділяється розгляду звернень від інвалідів війни та праці, від пенсіонерів та ветеранів праці, від багатодітних сімей та самотніх матерів. Дані звернення, згідно законодавству, розглядаються керівництвом міської ради у першочерговому порядку.
Від пільгових категорій громадян на цьому тижні надійшло, у тому числі:
2 – від дітей війни;
1 – від пенсіонерів;
1 – від самотніх матерів.
Усі звернення розписані міським головою Козюбердою К.Г.
З 16 звернень (18 питань):
8 - з комунальних питань (щодо ремонту даху, відлову бродячих собак,  оплата комунальних послуг, омолодження дерев та ін).
З соціальних питань надійшло 1 звернення щодо оформлення субсидії.
    Турбують громадян питання земельних відносин (надійшло 1 звернення щодо безоплатного оформлення документів на земельну ділянку).
   Не осталися без уваги питання транспорту. Надійшло 1 звернення щодо якості пасажирських перевозок у місті.
З житлових питань отримано 1 звернення щодо продовження прописки.
З питань праці отримано 2 звернення щодо отримання довідки про заробітню платню.
   Два звернення отримано з питань дотримання законності та охорони правопорядку (щодо недостойної поведінки депутата міської ради).
Питання сім’ї, дітей та молоді (1 звернення) стосувалися режиму спілкування заявника з дитиною, встановленого опікунською радою.
   Інші питання (1 звернення) стосувалися незаконного, на думку заявника, будівництва гаражу сусідом.
   За цей період отримано 16 відповідей на усні та письмові звернення, які надійшли до виконавчого комітету міської ради протягом листопада та грудня місяців 2010 р.,  заявникам надані обґрунтовані роз’яснення керівниками та фахівцями міськради, в.о. начальника УЖКГ міської ради, начальником управління охорони здоров’я міста, начальником КСТП «РТКЄ», начальником Рубіжанського ГУМВС України в Луганській обл., начальником РМУ з ЄГГ  згідно з діючим законодавством.
   Кожного дня спеціалісти приймальні зі звернень громадян спілкуються з мешканцями міста по телефону. Багато питань вирішуються позитивно, заявникам надаються необхідні роз’яснення, де які питання не відносяться до компетенції органів місцевого самоврядування.  Є питання, котрі потребують оперативного реагування та спеціалісти приймальні зі звернень громадян зв’язуються для їх вирішення зі спеціалістами інших установ та підприємств, до компетенції яких належать ці питання. Протягом цього тижня спеціалісти приймальні зі звернень громадян обробили 3 звернення, які надійшли за телефоном та потребували допомоги. Мешканці міста ставили запитання щодо незгоди з боргом по КП «ЖЄК № 1», незгоди з якістю встановленою залізної двері у під’їзді, візування довідки за містом мешкання. По кожному зверненню заявникам надані відповідні роз’яснення згідно з діючим законодавством по зверненням громадян та надані відповідні доручення керівникам, фахівцям комунальних підприємств міста та міської ради.
   Фахівці приймальні зі звернень громадян постійно контролюють строки виконання звернень громадян та безпосередньо приймають участь у їх вирішенні.  З початку 2010 року не було жодного порушення строків розгляду звернень громадян, які надійшли до виконавчого комітету Рубіжанської міської ради.

Головний фахівець загального відділу Галстян Г.Г.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 14
переглядів: 9
візитів сьогодні: 1954
візитів всього: 545413