Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про особистий прийом громадян міським головою Хортівим С.І. 18.03.2019

18 березня міський голова Хортів С.І. провів прийом громадян з особистих питань.

На прийомі були присутні заступник начальника УЖКГ Ладиченко Г.М., головний інженер КП «Муніципальний сервіс» Котляр О.С., начальник відділу земельних відносин та землеустрою Тарасенко О.І.

До Сергій Івановича звернулися з особистими і суспільними проблемами 5 жителів міста, у тому числі 2 звернення були колективними, 1 – повторним. З їх урахуванням прийом відвідало 7 громадян.

Найбільш актуальними на прийомі були звернення, які стосувались вирішення комунальних проблем.

Так, необхідно провести поточний ремонт покрівлі над квартирою по просп. Московському, 26.

Три звернення стосувались питань зрізу та омолодження дерев по вул. Короленка, 6, вул. 30 років Перемоги, 12а, вул. Мендєлєєва, 33а.

Також було озвучене питання нанесення пішохідної розмітки на дорозі по вул. Миру.

Мешканці будинку № 41 по вул. Мєндєлєєва звернулися з рядом актуальних питань, а саме: заміни трубопроводу холодної води та каналізації в підвальному приміщенні; встановлення скамійки біля під'їзду; огородження сміттєвих баків; встановлення знаків, які забороняють проїзд машин у двір; ремонт козирку над під'їздом; ремонт покрівлі на 5-му поверсі; підвищення ціни на обслуговування будинку.

Всі питання міський голова обговорив з присутніми на прийомі керівниками управлінь міської ради та комунальних підприємств і дав відповідні доручення щодо їх виконання.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 190
візитів сьогодні: 6836
візитів всього: 602851