Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«За покликом серця, за велінням боргу»

14 березня вся країна відзначає День українського добровольця. Люди з великим серцем, з небайдужістю в душі йдуть туди , де вони особливо потрібні: будь то порятунок життя, допомога, або війна.

Про це йшла мова під час проведення загальноміського музейного заходу, присвяченого добровольцям. Директор музею О.Старікова розповіла   старшокласникам про історію добровольчого руху.  Заступник об'єднаного Рубіжанський-Кремінського комісаріату, майор Д.Дерябін повідав хлопцям про нелегку, але благородну місію добровольця. Зберігач фондів музею І.Стрелкова запросила молодь до залу «Переможці», розповівши їм про юнаків і дівчат - рубежанах, добровольцях Другої Світової Світовий війни.

На заході  були присутні і сьогоднішні добровольці із зони АТО. Один з них-солдат Д. Мазолевскій розповів присутнім про те, що спонукало його стати добровільним захисником рідної землі. Зам. начальника Рубіжанської поліції, волонтер, друг  музею А.Потурайко провів хлопців та дівчат до зали АТО, де привів багато прикладів солдатської мужності і честі. Загальна фото на пам'ять завершило зустріч.

Мине небагато часу і старшокласники увіллються до лав захисників Вітчизни, і їх вибір буде усвідомленим і добровільним. Немає кращої життєвої долі, ніж захищати Батьківщину.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 128
візитів сьогодні: 1891
візитів всього: 585598