Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Широка масляна в мікрорайоні Південний

В Україні святкують Масницю з давніх-давен. Це свято проводів зими та зустрічі весни зустрічають в нашому місті традиційними народними гуляннями.  6 березня в сквері мікрорайону Південний творчий колектив філії МКУ «Палац Культури»  запросив глядачів на велике дійство  з веселими забавами,  святковим концертом, і , звичайно,  млинцями і смаколиками.

Сьогодні це свято набуває нових традицій та нового  змісту. Але головною метою свята в сквері м-ну Південний   було  вшанування традицій та духовних цінностей нашого народу. Саме тому концерт  складався  з народних та сучасних українських пісень та  танців.  Розважальна  програма була покликана  познайомити глядачів  з українськими народними іграми та забавами. І  звичайно,  кульмінацією свята  стали силові конкурси – перетягування канату, бій мішками,  льодовий стовп.

У цей  день  дійсно було весело і наповнений  щирими  посмішками та святковим настроєм. Глядачі  отримали більше 300 млинців 50 літрів запашного чаю,  всі переможці та учасники конкурсів  були нагороджені подарунками, а на льодяний стовп вишикувалась черга з бужуючи дотягнутися до цінного призу.

Млинці,  солодощі, призи і подарунки для глядачів були надані Об’єднаною профспілкою Рубіжанських хімічних заводів ( голова -   Ольга Трофименко).

Тож, свято вдалося на славу, як і кожного року. Звичаї та традиції нашого  народу продовжуються та оберігаються.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 120
візитів сьогодні: 1251
візитів всього: 585660