Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Благодійний проект «Повір у себе! Розмовляй українською!»

Молоді  актори,які знімалися в популярних молодіжних серіалах: «Школа», «Київ вдень та вночі» та інших, разом з Продюсерським центром «Зоряне сяйво», вирішили об’єднатись в творчу групу «Creative People Group» для реалізації  благодійного заходу , мета якого – допомогти дітям і молоді України повірити в себе та у свої сили, та на власному прикладі показати, що ти зможеш досягти своєї мрії, якщо будеш вірити в себе.

Дивлячись свої улюблені серіали, та спостерігая за своїми улюбленими акторами, багато дітей та молоді мріють потрапити на екрани, та зніматися в кіно, але вважають, що ця мрія недосяжна з багатьох причин. Учасники даного проекту руйнують стереотипи, та, розказуючи свої історії потрапляння в кіно та на телебачення, дають можливість зрозуміти, що у якому б куточку України ти не народився, скільки б тобі не було років – ти можеш досягти своєї мрії – потрапити у кіно та на телебачення, стати відомим спортсменом та музикантом. Головне – вірити в себе та в свої сили!

Україна зараз – це країна можливостей, країна розвитку творчого потенціалу, країна реалізації мрій. І основною складовою реалізації творчого потенціалу в Україні – є знання рідної мови. Учасники даного проекту на власному прикладі показують, що знати та розмовляти українською  мовою – це престижно!

Даний проект буде відбуватися у форматі фан зустрічей, на яких діти та молодь зможуть не тільки побачити своїх улюблених акторів але й сфотографуватися з ними, взявши автограф.

Цей тур почнеться з 20 лютого, і організатори планують провести такі зустрічі у 20 населених пунктах України. Це Київ та Київська область, Луганська та Донецька область.

Цей проект реалізується при підтримці Міністерства інформаційної політики України, Міністерства молоді та спорту України та Громадської організації «Спільна перемога».

Ми впевнені, що разом зможемо реалізувати багато мрій дітей та молоді України, та підтримати українську мову!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 278
візитів сьогодні: 6913
візитів всього: 602845