Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Заходи ЦБС з 5 березня по 11 березня 2019 року

До ювілею Т.Г. Шевченка

В історії кожного народу є імена, з якими пов’язана їх слава, велич і національна гордість. Саме таким і є для України ім’я безсмертного Кобзаря – Тараса Шевченка. В цьому році йому виповнюється 205 років з дня його народження.

6 березня 2019 року в книгозбірнях Рубіжанської централізованої бібліотечної системи оформлені святкові книжкові виставки: в центральні міській бібліотеці – «Тебе вітають щиро люди на всій Україні моїй», в бібліотеці-філії №1 – «Весь світ осяяв своїм словом».

Голос великого письменника завжди буде голосом мудрого друга, він пробуджує любов до Вітчизни, кличе на подвиг, вселяє надію і віру!

Свято весни

Любі наші читачі! Ось такий весняний настрій вирував в центральній міській бібліотеці.

7 березня 2019 року в бібліотеці можна було сфотографуватися біля святкової фотозони до свята весни і жіночності.

Друзі, якщо ви ще не встигли сфотографуваватися біля квіткового фото-фону, тоді Вам точно до нас!

Запрошуємо всіх бажаючих зробити чудові фотографії і зануритися в атмосферу свята! Ми чекаємо на Вас 10 березня з 10-00 до 18-00!

Приходьте, фотографуйтеся!

 

В імені людини криється багато таємниць!

На новій виставці "Твої книжкові тезки", що з’явилася 6 березня на молодшому відділі дитячої бібліотеки оселились найцікавіші книжки з різноманітними іменами на обкладинках.

Можливо, ці книжки виявляться саме про вас? От Андрійко з друзями потрапляє у різноманітні пригоди, а Маша завжди зназоде собі халепу, дві сестрички Соля та Оля нарешті подружилися, Наташа перетворилась у прекрасну принцесу, а Вітя подорожує країнами Зландія і Добряндія. Впізнали себе?

Тож поспішайте до бібліотеки, де на вас чекають ваші книжкові тезки, найдіть книжку саме зі своїм іменем та вирушайте до нових пригод!

 

Діти обожнюють строкаті кольори!

А ще, діти повними захоплення очима дивляться на веселку в сонячному небі після дощу і сприймають її як щось чарівне.

Ось ми і вирішили провести яскраве, веселе і різнобарвне свято для іменинників «Різнокольорова веселка» на яке 11 березня в дитячу бібліотеку завітали школярі 3 - А класу СШ № 10 (класовод Ткачук В. А.).

Головним героєм свята став кіт Леопольд, разом з яким малеча вирушила в подорож по різнобарвній веселці. Діти танцювали і співали, розгадували загадки, грали в веселі ігри та конкурси.

Час пролетів непомітно, прощаючись з дітлахами - кіт Леопольд вручив іменинникам подарунки і солодощі.

Ну і звичайно про кожну веселу та яскраву подію повинні залишатися самі добрі і світлі спогади.

Тож ми всі разом влаштували святкову фотосесію.

 

Літературно-музичний вернісаж-веснянка «Тонке мереживо жіночої душі»

10 березня 2019 року у літературній вітальні центральної міської бібліотеки відбувся музичний вернісаж-веснянка «Тонке мереживо жіночої душі»,який організували співробітники читального залу. В цей святковий весняний день глядачів дивували та радували своїми виступами талановиті виконавці міста: Дзюкевич Ірина, сім’я Жолінських, Олена Радькова ,Анна Козлова, Людмила Пономарьова, Надія Герец, Андрєєва Аліна, Фросіна Єкатерина, Андрєєва Марія, ансамбль «Червона калина» (акомпаніатор Людмила Коваленко). Вони підкорили серця присутніх своїми яскравими номерами, які зігрівали, захоплювали та підіймали настрій.

По завершенню заходу усі виходили з зали бадьорі, щасливі та задоволені. Такий висновок можна було зробити, дивлячись на щирі усмішки.

Робітники бібліотеки висловлюють щиру подяку усім небайдужим людям,які прийняли участь у проведенні та підготовці свята краси, гармонії і любові. Веселого вам настрою добра та благополуччя!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 78
візитів сьогодні: 6952
візитів всього: 602850