Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Заходи ЦБС з 26 лютого по 4 березня 2019 року

Музейні читання до Дня рідної мови і 205-річчя з дня народження Т.Г. Шевченко

28 лютого 2019 року працівники центральної міської бібліотеки долучились до літературно-мистецького свята «Тарасів березіль», яке пройшло в КЗ «Міський музей». На зустріч прийшли учні, вчителі навчальних закладів міста та співробітники бібліотечної мережі.

Гостями заходу були і літератори РГО Літературне об’єднання «Райдуга», яке вже понад 25 років працює при абонементі центральної міської бібліотеки, а восени 2018 року відзначило ювілей - своє 85-річчя.

На розсуд слухачів поети Ірина Дзюкевич - Потапенко та Анатолій Павленко представили свої ліричні та проникливі вірші. Рубіжанським літстудійцям даровано вміння доторкнутися до чужих душ. Вони не полишають спроб зробити цей світ кращим, духовнішим.

 

Відкрито бібліомаркет –букоголик «Нова книжка, новий ти,

нова країна!»

3 березня 2019 року у читальному залі центральної міської бібліотеки до Всесвітнього дня письменника відкрито бібліомаркет –букоголик «Нова книжка, новий ти, нова країна!».

Вашій увазі пропонуються новинки українського друку, в яких інтелект і мудрість народу, його ідеали та прагнення. Саме з них починається духовне життя людини.

 

Тиждень кольорової книжки

Щойно пригріло перше весняне сонечко, з’являються перші вісники весни-тендітні первоцвіти, тож хочеться більше різнобарвності і в бібліотеці.

З 4 березня 2019 року відділ абонементу центральної міської бібліотеки презентує своїм читачам цикл книжкових виставок «Тижні кольорової книжки».

У передчутті весни вважаємо, що на цьому тижні пануватиме зелений колір. Зміст «зелених» книжок різноманітніший: від романів до історичних видань.

Щопонеділка виставка буде мати новий колір. Отже, новий тиждень, нові кольорові ідеї…

Ура! Весна прийшла!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 67
візитів сьогодні: 1221
візитів всього: 585658