Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Полтавський театр арт-репризи на головній сцені Рубіжного

Зі швидким плином часу змінюється все. Змінюються люди, міста, держави… Щось занепадає, про щось забувають, щось просто видозмінюється, проте є речі, які з часом навпаки набувають нового розквіту та стають важливими для оточуючих, настільки, що вже не можна уявити свого життя без цих речей. Без чого ж не можуть уявити своє життя люди? Гасло «Хліба та видовищ!», яке використовувалось ще у Стародавньому Римі у 123 році до нашої ери, на той момент досить точно охарактеризувало людські прагнення. Тепер цивілізоване суспільство прагне не тільки їжі звичайної, а і «їжі духовної». Стало модно, а інколи і просто необхідно відвідувати театри, концертні зали, кіно та музеї.  МКУ «Палац культури» Рубіжанської міської ради  - комунальна установа клубного типу, яка спрямовує свою діяльність на задоволення розважальних  потреб населення, підвищення культурного рівня громадян та гостей міста, розвиток та збереження національної культури, популяризацію провідних жанрів мистецтва, втілення на практиці форм соціально-культурної діяльності. 

Міський Палац культури став основним сценічним майданчиком, де проводять звітні концерти творчі колективи міста,  КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв», проходять міські свята і розваги, художні та циркові вистави, різні спортивно-ігрові  та театралізовані заходи для дітей та підлітків.  Вже стало традицією проведення в Палаці концертно-розважальних програм до професійних свят таких як:  Новий рік, День закоханих, День медичного працівника, День  вчителя, Міжнародний Жіночий день. Але ж головними пріоритетами  в роботі Палацу є діяльність із підтримання професійних театральних колективів, відомих українських сучасних виконавців і співаків. 

Так, 28 лютого 2019 року на великій сцені відбулись вистави в постановці Полтавського театру арт-репризи. О 16.00 діти та батьки нашого міста із задоволенням переглянули постановку-мюзикл «Буратіно».  А у 18.00 годині  «Собаче серце» Михайла Булгакова.  Вистава, створена за мотивами повісті «Собаче серце» і оживша в новій постановці, вразила своєю актуальністю і в сьогоднішній час. Загадкова Булгаковська містика, сучасне бачення сюжету гармонійно вписалися в концепцію вистави. Для довідки. Повість була написана в 20-ті роки минулого століття, коли час героїв пройшов, і залишилися будні, які і є випробуванням для людини. Це часи розпалу будівництва соціалізму, вічне квартирне питання, розруха в будинках і, головне,– у головах. Ця вистава дуже сподобалася справжнім естетам і шанувальникам  театрального мистецтва Рубіжного. 

Зробити культурне життя рубіжан більш насиченим і яскравішим - це значить докладати зусиль для того, щоб воно  стало максимально наповненим сенсом, радістю і приносила задоволення. Саме таке завдання ставить перед собою творчий колектив міського Палацу культури. 
                                                 «Ми працюємо для вас, наші любі рубіжани!» 

Директор МКУ «Палац культури»                                      Ганна Бережна 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 103
візитів сьогодні: 1250
візитів всього: 585660