Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Продовжуємо культурний обмін

У перший день весни  в рамках проекту  «Музей відкрито на ремонт», «Культурна дипломатія  між регіонами» у Рубіжанському музеї відбулася зустріч з  письменницею зі Львова Вікторією Амеліною. Вікторія представила  три свої книги, які розповідають  про  історію та  сьогодення країни, так як їх бачить автор та вручила музею свої книжки з побажанням миру та злагоди в місті та країні.

На музейні читання  та зустріч з молодою письменницею завітали студенти  медичного університету та  навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій,  молоді бійці стрілецького батальйону ОГП  ВЧ №30/35. Між автором та слухачами  відбулася   дуже цікава бесіда, наповнена питаннями  та відповідями на тему сьогодення. Більш ніж годину тривала зустріч. На завершення зустрічі директор музею О.М.Старікова  вручила письменниці буклет музею  та кілька примірників збірок віршів наших рубіжанських поетів. Присутня на зустрічі наша  місцева поетеса Ірина Дзюкевич-Потапенко також долучилася до цієї акції, подарувавши свій збірник з авторським підписом.

Такі зустрічі допомагають молоді ближче пізнавати погляди одне одного на світ, події, що відбуваються в наш час. Дружне селфі завершило плідну та цікаву зустріч.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 90
візитів сьогодні: 3061
візитів всього: 585898