Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В РУБІЖНОМУ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО КРАСИ

Щорічно, до Міжнародного дня рідної мови, з метою формування єдиного культурного простору України, підтримки мовного та культурного різноманіття та багатомовності, патріотичного виховання молоді, зміцнення морально-патріотичного духу, утвердження почуттів національної єдності жителів Донецької і Луганської областей у міському Палаці культури  четвертий рік поспіль пройшов міський конкурс патріотичного спрямування для шкільної та студентської молоді «Міс краси «Я - Українка!». 23 лютого 2019 року в глядацькій залі було багато молодих дівчат та хлопців, дорослих та дітей, також на свято завітали почесні гості, депутати, друзі та партнери організаторів. Ініціатором та організатором конкурсу є директор МКУ «Палац культури» Ганна Бережна за підтримки Партнерами конкурсу в цьому році  виступили: відділ культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради (в.о. начальника Світлана Ступнікова), ТОВ «Рубіжанська панчішна мануфактура» (директор Геннадій Місюренко), студія фітнесу і танцю «Барбарис» (ПП Ксенія Саєнко), салон квітів «Лаванда» (ПП Катерина  Гончарова), студія краси «BeGoodi» (ПП Хатмінська Тетяна Сергіївна), ресторани «Козацька рада» (ПП Андрій Погодін) і «Станиця», мережа ювелірних салонів «Тіара» (директор Ірина Касьянова), громадська організація «Батьківщина молода» (голова Анастасія Козубська), ПП Лариса Мухтарова, магазин «Чайковський» (ПП Наталія Хмара),  мережа ювелірних салонів «Ювелірний Рай» (ПП Володимир Наумов). 

Вісім найвродливіших дівчат з міст Лисичанськ, Кремінна та Рубіжне  віком від 16 до 21 років змагалися за почесний титул "Я українка 2019». Слід відзначити що конкурс проводився у два тури: підготовчий (кастинг) та фінал. До фіналу потрапили лише найкращі, найнеповторніші та найталановитіші дівчата.  В цьому році конкурс краси було розпочато яскравим прологом «Свято», під час якого дівчата привітали глядачів, і у перший раз постали перед членами журі в українських костюмах. Почесна місія провести неймовірне свято краси у Рубіжному випала режисеру Народного театру музичної комедії Анатолію Гавві  та молодій і талановитій  Віолетті Домаревій. Конкурс краси проходив у патріотичному стилі і такий аншлаг свідчить лише про те, що статус події, є дуже високий та поважний. На одній із стін красувався колоритний вінок із стрічками на яких розміщувались фотографії красунь. Для визначення переможців конкурсу було створено журі до складу якого увійшли:

  • Козубська Анастасія, голова журі, голова ГО Батьківщина молода»;
  • Софія Лавренюк, редактор газети «Рубіжанські новини», депутат Рубіжанської міської ради;
  • Ірина Касьянова,  директор мережі ювелірних салонів «Тіара»;
  • Олександр Хатмінський, приватний підприємець студії краси «BeGoodi»;
  • Володимир Наумов, приватний підприємець мережі ювелірних салонів «Ювелірний Рай».

Визначення переможців конкурсу проводилось шляхом голосування членів журі за 5-бальною системою. Учасницям конкурсу краси «Я –Українка 2019»  необхідно було показати свої кращі сторони у кількох конкурсах. Тендітні, звабливі та граціозні дівчата намагались заслужити прихильність суддів у наступних виходах. Конкурс – візитка «Жива традиція» - ведучі розповідали про кожну учасницю, під час якої дівчата  дефілювали  по сцені. Після дефіле учасниці одна за одною вітали глядачів зі сцени. Танцювальний Конкурс «Танок української краси» - дівчата продемонстрували  спільний  конкурсний  танцювальний номер в сучасних українських костюмах. Конкурс «Таланти твої, Україно!» - учасниці у довільній формі демонстрували свій талант на сцені, співали українські пісні, дивували глядачів та журі виконанням народних і сучасних хореографічних номерів, виявляли себе у розмовному жанрі та малювали.  Найяскравішим став Конкурс вечірньої сукні «Жіноча врода – багатство України»,  у якому  дівчата  демонстрували  власну  красу в образі Королеви балу. Членам журі також довелося оцінити Фото-конкурс та Конкурс-домашнє завдання  «Поділись своїм теплом». Слід зазначити,  що конкурс-Домашнє завдання в цьому році проводився вперше. Дівчатам було дано завдання  підготувати власний соціальний  відеоролик, і кожна з учасниць впоралася на відмінно.  

У проміжках між виходами красунь глядачі уважно дивились ролики, а члени журі оцінювали роботи дівчат. За чотири роки конкурс краси «Я –Українка» став тим локомотивом, який несе українську красу у маси та нагадує рубіжанському глядачеві, що наші дівчата є найвродливіші та найпрекрасніші у світі.  «Людина не може жити без краси. Вона ніколи не буде по-справжньому щасливою, якщо не навчилася милуватися гарною квіткою, зачаровуватися мелодією пісні, рідною мовою, якщо її душа не озивається трепетно на красу поезії чи витвору малярства» - сказала  організатор конкурсу Ганна Бережна.  По завершенню всіх виступів учасниць, від яких члени журі та глядацька зала була просто у захваті, призові місця конкурсу краси «Я –Українка 2019» компетентне журі розподілили наступним чином: титул Друга віце "Міс Краси»" отримала  Столяревська Вікторія (м.Лисичанськ), титул Перша віце "Міс Краси" отримала Мілютіна Анастасія, титул Міс Краси 2019 «Я-Українка» отримала вісімнадцятирічна Туленцова Анастасія, студентка РПК ЛНУ. Інші красуні отримали титули в наступних номінаціях: «Міс Талант» - Бєлікова Елизавета,  «Міс Фото» - Письменна Олеся, «Міс Грація» - Шевченко Вікторія,  «Міс Традиція» і «Міс Чарівність» - Ротякова Катерина, «Міс Сучасність» -  Дражевська Ксенія (м.Кремінна).   

Всі учасниці отримали святкові стрічки, дипломи та подарунки від організаторів конкурсу, статуетки від відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради, квіти від Салону квітів «Лаванда» (ПП Катерина Гончарова), подарунки від ТОВ «Рубіжанська панчішна мануфактура» (директор Геннадій Місюренко), святкові сертифікати від студії фітнесу та танцю (ПП Ксенія Саєнко), а також спеціальні призи, грошові сертифікати та подарунки від студії краси «BeGoodi» ( ПП Олександр  Хатмінський), мережі ювелірних салонів «Тіара» (директор Ірина Касьянова) та Ювелірний Рай» (ПП Володимир Наумов),   громадської організації «Батьківщина молода», ПП Лариси Мухтарової, святковий торт від магазина  «Чайковський» (ПП Наталія Хмара).  Ресторани «Козацька рада» (ПП Андрій Погодін)  та  «Станиця»  люб'язно надали сертифікати на святкові вечері «На двох». Слова щирої вдячності слід висловити нашому постійному партнеру та другові Анатолію Герець. Організатори конкурсу висловлюють подяку усім заповзятливим та небайдужим людям, які прийняли участь у проведенні та підготовки свята дівочої краси, грації і таланту, а також творчій команді Палацу культури. Завдяки кожному з них, заходи, які проходять у стінах міського Палацу культури, становляться яскравими і незабутніми.

Вже після завершення конкурсу і конкурсантки, і глядачі виходили з зали бадьорі, щасливі та задоволені. Такий висновок можна було зробити, дивлячись на щирі усмішки мешканців та гостей Палацу культури. Краса єднає Україну - саме такий був лозунг цього свята. І в цей день Рубіжне дійсно об'єдналось. Об'єдналось заради щастя, миру та світлого майбутнього. 

                                

Директор   МКУ «Палац культури»                                                           Ганна  Бережна
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 399
візитів сьогодні: 7112
візитів всього: 602850