Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Методичний тиждень в КЗ «РМДШМ»

На відділі народних інструментів  КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» (зав.відділом Чумак Н.М.) з  06 по 13 лютого 2019 року  пройшов  методичний тиждень.

Старший викладач по класу домри  Мірошниченко Галина Олексіївна провела відкритий урок на тему: «Організація ігрового апарату у початківців, удосконалення і корекція ігрового апарату в середніх та старших класах».Урок проходив з учнями класу: Максютенко Назаром (2 кл), Лобунцем Андрієм (5 кл) та Алдергот Марією (8 кл) ( концертмейстер Бойко М.В.).

Викладач по класу бандури Коскіна Єлизавета Геннадіївна підготувала та провела методичну доповідь на тему: « Основні та інноваційні прийоми гри на бандурі».

Викладач по класу гітари, спеціаліста ІІ категорії, Федоров Дмитро Миколайович провів відкритий урок на тему: «Тембр. Проблеми пошуку необхідного тембрового забарвлення в класі гітари, на прикладі творів різних епох, стилів та жанрів.», який пройшов за планом методичного об’єднання. В уроці приймали участь учні: Чередниченко Мар’я (1 кл), Недозім Марк (3 кл), Коротенко Вікторія (6 кл).

В рамках проведення методичного тижня  викладачі-народники поділилися власним педагогічним досвідом з колегами інших мистецьких шкіл області.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 134
візитів сьогодні: 6954
візитів всього: 602850