Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Знаймо та шануймо видатних українців

20 лютого 2019 року у концертній  залі КЗ «РМДШМ» відбувся захід, присвячений 130-й річниці з дня народження українського композитора ХХ століття, педагога, громадського діяча, талановитого учня М.В. Лисенка – Левка Миколайовича Ревуцького. «Світоч української музики», - саме так називають Ревуцького музиканти, поціновувачі його таланту у всьому світі.

Підготувала і провела захід завідуюча музично-теоретичним  відділом  А.В. Гулідова. Вона охарактеризувала творчість композитора, розповіла про цікаві факти його життя, а також про збірку відомих  пісень під назвою «Сонечко».

У заході  взяли  участь викладачі відділу музично-теоретичних дисциплін Сокольська Г.О., Дубровська Р.О., учні та викладачі відділення сольного співу Вікторія Сезик, Софія Єлисеєва, Олександра Трощий, Андрєєва А.Г., Пшенична Н.М.,  концертмейстери   Коваль І.В., Ніколаєвська Г.В.,  Бородавка Л.С.,  Єщенко О.І. Присутні учні, батьки, викладачі переглянули  світлини, пов’язані з життям композитора, прослухали пісні у відео запису. Завершився захід піснею «Про Ревуху» - козака, від якого походив рід Ревуцьких, у виконанні  Щербакова І.Є.

Ім’я Л.М. Ревуцького  увійшло в реєстр - 100 найвідоміших українців світу, що є показником шанування творчої діяльності композитора.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 78
візитів сьогодні: 1960
візитів всього: 585609