Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Заходи ЦБС з 12 лютого по 18 лютого 2019 року

В центральній міській бібліотеці новація послуг

З огляду на майбутні вибори, все більше питань виникає щодо реєстрації місця проживання. Як видно, 54% опитаних Громадським холдингом «ГРУПА ВПЛИВУ» прагнуть дізнатися, як перевірити себе у списках виборців, і стільки ж не ознайомлені з процедурою зміни місця голосування, а отже потрібно посилювати інформаційно-просвітницьку діяльність серед виборців #КоженГолосВпливає #маювплив!

В центральній міській бібліотеці в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» новація послуг «Як реалізувати своє виборче право?» Від сьогодні бібліотекарі абонементу допомогають своїм користувачам (ВПО та іншим мобільним категоріям громадян) перевірити дані в Державному реєстрі виборців для зміни місця голосування, якщо раптом вони 31 березня 2019 року будуть перебувати не за місцем реєстрації.

Бібліотека використовує інформацію та покрокові інструкції «Як змінити місце голосування, щоб проголосувати на виборах» та «Як перевірити свої дані в Державному реєстрів виборців?»

 

Улюблене свято закоханих - День Святого Валентина!

13 лютого, напередодні дня Св. Валентина, бібліотекарі дитячої бібліотеки Козик І. В. та Дубровська Н. В. вирушили до СШ №10 в 3 – А клас, щоб провести творчий майстер-клас «Від щирого серця».

Діти спочатку почули історію святкування цього дня, дізналися, як були оформлені перші "валентинки", подивились відео про цікаві факти, пов’язані з Днем всіх закоханих, з захватом пограли в гру «Знайди пару». Потім хлопчики та дівчатка з захопленням займалися виготовленням сувенірів - власноруч робили з кольорового паперу чарівні «валентинки», щоб подарувати їх своїм близьким та коханим.

 

День книгодарування 2019!

14 лютого бібліотеки Рубіжанської ЦБС отримали подарунки від наших друзів - Донбас-SOS! В Міжнародний день дарування кожен з нас може зробити бібліотеку цікавішою, багатшою, кращою…Колектив бібліотеки дякує #DonbassSOS# за подаровані до фонду книгозбірні видання.

 

14 лютого даруймо одне одному валентинки та...книжки!

У День св. Валентина в багатьох країнах відзначається Міжнародний день дарування книг – одне з наймолодших свят у календарі, яке об’єднує всіх, хто дарує книги, прищеплюючи, таким чином, любов до читання. Це починання підтримали у всьому світі, а наші читачі активно долучилися до книгодарування!

Відділ обслуговування учнів 1-4 класів дитячої бібліотеки на чолі з Козик І. В. ще на початку січня оголосив акцію: «Книги - то любов! Даруйте книги з любов’ю!». Не залишились байдужими та приєднались до акції учні 3 - А класу СШ № 10 та їх класовод Ткачук В. А., які точно знають, що добрі справи робити приємно і подарували бібліотеці 28 чудових книг та кольоровий папір! Щиро ДЯКУЄМО малечі! Та запрошуємо всіх небайдужих приєднатись до Міжнародного Дня Дарування Книг! Долучайтеся! Чекаємо Вас за адресою: м. Рубіжне, вул. Володимирська, 51. Дитяча Бібліотека.

 

Відбулася година веселощів «Сердечні розваги»

14 лютого в дитячій бібліотеці до Дня Св. Валентина відбулася година веселощів «Сердечні розваги», яку для учнів 5-А класу ЗОШ№2(кл. керівник Парова Н.Н.) підготувала і провела бібліотекар читального залу Н. Дубровська.

Під час заходу діти дивились відеоролик про історію і традиції свята, розважались у командних конкурсах «Розбите серце» та «Стріли Купідона», розгадували тематичний кросворд, виготовляли орігамі-сердечко на подарунок своїм близьким. Наприкінці, за підсумками змагань, найспритніші учасники отримали у нагороду заохочувальні призи.

 

В арт-клубі «Ковчег» відбувся майстер-клас «Ліплення з глини»

17 лютого 2019 року в арт-клубі «Ковчег», що працює при читальному залі центральної міської бібліотеки, відбувся майстер-клас «Ліплення з глини», який провела майстриня з села Кудряшівка Іваннікова Галина Петрівна. В цьому їй допомагали її учні Задорожний Володимир та Гулик Софія, вихованці гуртка «Глиняна іграшка» (спонсор Каут В.І. ). На майстер-клас до бібліотеки члени клубу завітали цілими родинами. Батьки і діти разом створювали символ року за східним календарем – порося, що приносить добробут у родину.

З перших хвилин заняття Галина Петрівна зуміла залучити всіх присутніх в захоплюючий процес творчості, при цьому розповідаючи історію розвитку та цікаві факти цього народного промислу. Кожен повною мірою проявив свою фантазію і в підсумку вийшли чудові неповторні іграшки. Відвідувачі розглянули виставку виробів майстрині і вихованців гуртка «Глиняна іграшка», а також книжкову виставку пізнавальної літератури.

Масу емоцій і позитивної енергетики отримали всі учасники майстер-класу. Адже спільна творчість не тільки зближує дітей та батьків, а й допомагає долучитися до світу мистецтва, робить наше життя духовно багатшим і змістовнішим. Співробітники читального залу дуже вдячні Іванніковой Галині Петрівні за багаторічну дружбу та плідну творчу співпрацю.

А щоб придбати чудові неповторні іграшки з глини майстрині звертайтеся до читального залу центральної міської бібліотеки.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 105
візитів сьогодні: 6955
візитів всього: 602850