Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Від любові народжується любов»

14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина. Це свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

За традицією, весело та креативно День святого Валентина відсвяткували у Рубіжному. 16 лютого 2019 року у великій залі МКУ «Палац культури» пройшов святковий концерт.  

Перед початком програми відвідувачі насолоджувалися приємною музикою, робили фото на пам'ять, обмінювались думками щодо свята, а аніматор перевдягнутий «Серцем» забавляв дітлахів, танцював з ними та фотографувався з бажаючими.

Головною ідеєю програми була вигадана історія про закоханих, хоча хтось може знайшов щось близьке для самого себе. Дитяча перша любов, перешкоди, які стають на шляху закоханих, та зустріч в дорослому віці – все це пережили герої програми та глядачі Палацу культури. Паперовий кораблик, як символ їх кохання подолав усі життєві труднощі, та знов поєднав дві половинки в одне ціле. Тобто головною ідеєю було, що справжнє кохання – це велика сила та скарб, який треба оберігати.

Протягом двох годин глядачі із задоволенням насолоджувались вокальними, хореографічними та цирковими номерами, які були пов’язані одним сюжетом, супроводжувалися коментарями ведучої та слайдами на проекторі. Окрім колективів Палацу культури для глядачів співали кращі вокалісти  Рубіжного, а саме: Олег Логачев, Світлана Смалій та сім’я Жолінських.

Наприкінці заходу були зачитані найкращі листи рубіжан, які приймали участь в міській акції «Love Mail».

Для кожної людини День святого Валентина особливий.  І головне те, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця. Дякуємо всім, хто приймав участь в проведенні концертної програми, та сподіваємось, що та праця яку проводить Палац культури важлива для нашої громади. Ми працюємо для вас, любі рубіжани!  

          


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 128
візитів сьогодні: 2996
візитів всього: 585906