Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
БАСКЕТБОЛІСТИ СШ №2 ВП"ЯТЕ ВИГРАЛИ ТУРНІР ПАМ"ЯТІ ОЛЕКСІЯ ЄГОРОВИЧА НЕСКОРОДЄВА

15 лютого в спортивному залі СШ №10 завершилася першість міста з баскетболу серед школярів (юнаків), присвячена пам'яті Олексія Єгоровича Нескородєва.

Минуло більше дев’яти років, як передчасно пішов з життя ця заслужена людина нашого міста. Учитель фізкультури, інструктор, тренер, спортивний арбітр, чудовий баскетболіст - він багато чого встиг зробити у своєму житті і здобув визнання і повагу серед вихованців і однодумців. Йому були притаманні: ініціативність, працьовитість, відповідальність, безкомпромісність і високий професіоналізм.

Сім'я Олексія Єгоровича, спортивна громадськість міста та баскетбольне співтовариство стали ініціаторами проведення турніру пам'яті О.Є.Нескородєва.

Сім команд шкіл міста стартували в цьому році в змаганнях. Спочатку групові ігри, а потім півфінальні та фінальні зустрічі визначили найсильнішу шкільну команду міста. Численні глядачі, групи підтримки прийшли підтримати своїх фаворитів у фінальний день. Спочатку в матчі за третє місце зустрілися команди ЗОШ №3 та КУВК «Рубіжанський ліцей». Більш впевнено провели зустріч учні ліцею і здобули перемогу.

У фінальній грі баскетболісти СШ №2 (чотирьохразові переможці змагань) зустрілися з баскетболістами ЗОШ №8. Матч розпочався при атаках обох команд, але результативніше виявилися баскетболісти СШ№2. Зустріч закінчилася з ігровою перевагою команди СШ №2. Слід зазначити, що юні баскетболісти СШ №2 представляли нашу область у Всеукраїнських змаганнях 3х3 і посіли 8 місце в українському рейтингу. Тому перемога «досвідчених» баскетболістів виявилася закономірною до великої радості численних уболівальників.

Таким чином, переможцем міських змагань вп’яте стала команда CШ №2 (викладачі Дембовський Ю.М., Комарчева Ю.О., Ємчук Д.В., тренер ДЮСШ №1 Олендар В.В.), на другому місці ОШ № 8 (викладачі Сємєнцов О.Е., Талалай В.В., тренер ДЮСШ №1 В.Ф.Сємєнцова), на третій позиції фінішували баскетболісти Рубіжанського ліцею (викладач Скарга-Бандуров О.В.).

На церемонії нагородження в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Світлана Ступнікова зазначила, що проведення турнірів пам'яті відомих рубіжан стало традицією в нашому місті і продовжує серію міських заходів в рамках акції «Пам'ятаємо минуле - заради майбутнього». Всі учасники команд - переможця і призерів змагань були нагороджені пам'ятними медалями та дипломами. Нагородження допомогли провести дочка Олексія Єгоровича - Наталя Олексіївна (викладач фізичного виховання ЛДМУ, відома в місті баскетболістка). Кращими гравцями в командах - учасницях фінальних ігор визнані Данило Головко (ЗОШ №3), Данило Котляр (КУВК «Рубіжанський ліцей»), Вадим Ступніков та Руслан Каут (ЗОШ №8), Кирило Зеленський та Богдан Обоянський (СШ №2). Максим Сурмай з СШ №2 визнаний кращим гравцем Першості, забивши в кільця суперників понад 170 очок.

Оргкомітет змагань висловлює подяку за організаційну підтримку - ДЮСШ №1 (тренери - викладачі Абазіна В.І., Сємєнцова В.Ф., Олендар В.В., лікар Теплинська Л.Я.), СШ №10 (директор Морозко С.Є.).

 

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 106
візитів сьогодні: 884
візитів всього: 551278