Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
КОМАНДА ІХТ ВИБОРОЛА ЗВАННЯ ЧЕМПІОНА МІСТА-2019 З ФУТЗАЛУ

11 команд підприємств, установ, організацій та навчальних закладів протягом трьох тижнів змагалися за право називатися найсильнішою командою в Чемпіонаті міста з футзалу за програмою ХVІІ міської Спартакіади.

У змаганнях взяли участь: Рубіжанський політехнічний коледж, Інститут хімічних технологій, ФО «Спартак», ФО «Бізнес», ФО «Молодість», Рубіжанський картонно-тарний комбінат, ФО «Зоря», Луганський державний медичний університет та ФО «Гвардія» (військовослужбовці 2-го патрульного батальйону в/ч 3135, які  вперше взяли участь у програмі міської Спартакіади).

Спочатку кваліфікаційні ігри визначили вісімку команд, які продовжили брати участь в групових турнірах, а невдахи кваліфікаційних матчів задовольнилися втішними іграми в нижній частині турнірної таблиці. Потім групові турніри і півфінальні матчі визначили четвірку команд, яка і визначила розстановку сил в міському футзалі сезону 2019 року.

17 лютого визначилися переможці та призери Чемпіонату міста з футзалу. У матчі за третє місце зустрілися футболісти ФО «Спартак» і Рубіжанського картонно-тарного комбінату. Більш впевнено зіграли матч футболісти «Спартака» і вибороли третє місце в турнірній таблиці, а футболісти РКТК залишилися на четвертій позиції.

У фінальному матчі зустрілися команди Інституту хімічний технологій і фізкультурного об'єднання «Зоря». Команда ІХТ ставала чемпіоном міських спартакіад - 5 разів. Дуже видовищна гра тримала в напрузі численних глядачів протягом усього ігрового часу. Результат фінального матчу на користь ІХТ. Таким чином, команда ІХТ завоювала звання найсильнішої команди міської Спартакіади з футзалу (в шостий раз за 17 років проведення Спартакад) і стала першим чемпіоном 2019 року за програмою ХVІІ міської Спартакіади.

На церемонії нагородження переможцям і призерам Чемпіонату міста дипломи оргкомітету Спартакіади і пам'ятні медалі вручили головний суддя міської Спартакіади, в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Світлана Ступникова і директор КП «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс» Анатолій Бусєнков. Кращими гравцями фінальної частини змагань в своїх командах визнані Кирило Оридорога («Спартак»), Олексій Назімов (РКТК), Сергій Бєнца («Зоря»), Михайло Трєхлеб (ІХТ). Євген Птушко («Бізнес») став найкращим бомбардиром турніру, забивши у ворота суперників 17 м'ячів.

Нижче наведені підсумки Чемпіонату міста-2019 з футзалу в залік ХVІІ Спартакіади:

І ІХТ

ІІ ФО «Зоря»

ІІІ ФО «Спартак»

ІV РКТК

V ФО «Бізнес»

VІ ФО «Молодість»

VІІ ЛДМУ

VІІІ РПК

ІХ ФО «Гвардія»

Х ФО «Юність»

ХІ ІХТ-2

Вже 23 лютого в спортивному комплексі КП «РФСК» (Південна частина міста) стартують Чемпіонати міста з баскетболу серед жіночих і чоловічих команд в залік ХVІІ Спартакіади.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 106
візитів сьогодні: 2678
візитів всього: 550515