Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
У Рубіжному відбувся IV тур Чемпіонату Луганської області з волейболу серед чоловічих команд

9 лютого у двох спортивних залах міста (КП «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс» та РПК) відбувся IV тур Чемпіонату Луганської області з волейболу серед чоловічих команд.

У змаганнях взяли участь 6 команд з міст Сєвєродонецьк, Старобільськ, Петрівка, Новоайдар, Мілове та Рубіжне. Турнір пройшов у 2 групах за коловою системою, а потім по дві найсильніші команди з груп провели стикові фінальні ігри. Протягом дня численні рубіжанські глядачі мали змогу насолодитися грою високого рівня. У матчі за третє місце зустрілися команди міст Мілове та Сєвєродонецька. Перемога дісталася міловчанам. Доля першого місця вирішилася в фінальному матчі між господарями турніру - рубежанами і командою Старобільська. Протистояння двох сильних команд завершилося красивою перемогою з рахунком 2: 0 на користь місцевих волейболістів.

На церемонії нагородження теплі слова на адресу учасників змагань, організаторів та глядачів вимовила в.о.начальника відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Світлана Ступнікова, яка висловила подяку за фінансову та організаційну підтримку змагань спонсорам Валерію Кагала та Григорію Савицькоому. Щирі слова вдячності пролунали на адресу адміністрації КП «РФСК» (Бусєнков А.А.) та РПК (Горєлік В.О.) за надані для змагань спортивні зали. Всі команди – призери змагань були нагороджені пам'ятними медалями та кубками від організаторів. Кращими гравцями команд визнані Євген Чернобай (Рубіжне), Тетяна Кулінченко (Старобільськ), Артем Корнєєв (Мілове) та Ніна Петренко (Сєвєродонецьк), які отримали дипломи та пам’ятні статуетки..

Ці змагання продовжили Чемпіонат Луганської області з волейболу, який стартував у грудні 2018 року, та складається з 7 групових турнірів. Чотири найкращі команди за підсумками виїзних турів отримають право виступу у фінальній групі. Наступний V тур відбудеться 23 лютого у Старобільську, VI тур – 16 березня у Сєвєродонецьку, VII тур – у Новоайдарі.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 139
візитів сьогодні: 1212
візитів всього: 550984