Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Ніколи не забувай…»

Саме під такою назвою 29 та 30 січня 2019 року до 76-ї річниці визволення Рубіжного від фашистських загарбників проходили літературно-музичні зустрічі учасників Народного хору «Червона калина» (керівник Лідія Рогозіна, акомпаніатор Людмила Коваленко)  міського Палацу культури з учнями СШ № 7 та ЗОШ № 1.

31 січня – важлива і пам’ятна дата для нашого міста. В цей день з важкими боями в морозному, сніговому січні 1943 року були звільнені  міста сходу України серед яких було і наше улюблене Рубіжне. Слід зазначити, що ці зустрічі стали традиційними як для учасників хору, так і для школярів міста. І хористи, і діти ретельно готувались. Дуже тепла і затишна атмосфера панувала  під час проведення заходу. Ведучі Богдан Трофімов та Віолета Домарєва емоційно та виразно розповідали факти про звільнення нашого міста від фашистської навали. Діти і дорослі в глядацьких залах с завмиранням сердець слухали  пісні на воєнну тематику та відомі українські пісні, а після виступу хору самі приєдналися до заходу. Учні читали душевні, наповнені добром та щирою подякою вірші, співали, бажали доброго здоров’я учасникам хору, дарували квіти.      

Літературно-музична композиція повідала всім присутнім, якою страшною трагедією була Друга світова війна. Загальновідомо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. І поки ми про це пам’ятаємо – ми непереможні. Сумно, що час невблаганно забирає тих, хто героїчно боронив Україну і завдяки яким ми сьогодні живемо. Не біда, що на голову наших ветеранів вже впали сніжинки сивини. Душа у них залишається молодою, а серце щедрим. Невипадково великий М.Гоголь писав: «Покажіть мені народ, у якого було б більше пісень ніж в українців». Тож ми від щирого серця побажаємо кожному віри в кращу долю України, здоров’я,  любові і миру.

Висловлюємо подяку управлінню освіти Рубіжанської міської ради Луганської області  в особі начальника Олени Володимирівни  Обаполенко, методисту методичного кабінету Рубіжанської міської ради Левицькій Людмилі Степанівні, заступникам директорів з виховної роботи вищезазначених шкіл  за  надану допомогу в організації та співпрацю.

 

 

Ганна Бережна, директор МКУ "Палац культури"


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 126
візитів сьогодні: 3009
візитів всього: 585906