Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 21 січня по 27 січня 2019 року

Відбулася година цікавого повідомлення «Нехай нерозмежованою залишиться навіки»

22 січня 2019 року Україна відзначила 100-ту річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. До цієї дати Центральна дитяча бібліотека провела годину цікавого повідомлення «Нехай нерозмежованою залишиться навіки» з учнями 6-а класу СШ №6.

Діти разом з ведучою виховного заходу Бєліцькою М.В. перегорнули сторінки історії свята Соборності України, проглянули відеоролік, демонструючий історичні документальні кадри про події, які відбувалися 100 років потому. А потім учні влаштували флешмоб «Соборність», залишили свої побажання на мапі України, передивилися літературу з книжкової виставки.

Наостанок ведуча зауважила, що лише в єдності дій ми можемо досягти мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України.

 

Рятувальники організували для бібліотекарів центральної міської бібліотеки агітаційно-профілактичну бесіду

24 січня 2019 року співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій Пісаренко В.Ю. та Щєрбак М.В. на базі Рубіжанської центральної міської бібліотеки провели навчання для бібліотекарів з пожежної безпеки. Метою зустрічі було ознайомлення і навчання колективу бібліотеки основним правилам пожежної безпеки.

Співробітники служби порятунку звернули увагу присутніх на основні правила безпечної поведінки при користуванні вогнегасником, що робити у разі виявлення загоряння і як поводитися у разі знаходження вибухонебезпечних, або схожих на них підозрілих предметів.

 

Година інформування «Що таке секта? Чим небезпечні секти?»

Багато хто запитує себе, як уберегти своїх близьких, дітей від згубного впливу сект. Проте, щоб боротися з ворогом, треба його знати. 24 січня 2019 року бібліотекарі абонементу підготували для учнів 8 кл. ЗОШ№9 правового клубу «Юридичний факультет» інформаційну годину на тему «Що таке секта? Чим небезпечні секти?»

Разом розглядали ситуації, які можна було вирішити, у яких діти шукали зважене рішення. Одне із проблемніших питань – довіра, з якою підліткам ще дуже важко впоратися. «Чи вирішує щось обізнаність?» Молодь замислилася…

Продовжуючи тему про секти та сектантів, вирішили ще трошки погуглити про кілька сект, особливо поширених на теренах України (хоча і не тільки в Україні, а ще й в взагалі по СНД). Отож, як то кажуть : «Попереджений - значить озброєний».

Нагадуємо, що подібні заняття проходять в межах занять «Юридичного факультету», що працює в центральній міській бібліотеці. Організовуємо освітньо-правові заняття в атмосфері комфорту й теплоти для молоді.

 

Оформлено святковий перегляд літератури «Переможний-43!»

27 січня 2019 року у читальному залі центральної міської бібліотеки до 76-річчя визволення м.Рубіжного від фашистських загарбників оформлено святковий перегляд літератури «Переможний-43!».

 Свобода прийшла в наше місто 31-го січня 1943 року. Ця дата об’єднує рубіжан, щоб згадати героїзм, мужність, самовідданість фронтовиків, які вистояли і перемогли у жорстокому двобої з фашизмом. Користувачі бібліотеки мають змогу ознайомитися з архівними документами та спогадами свідків. З глибокою вдячністю вітаємо тих, хто приніс нам свободу та поздоровляємо усіх мешканців міста зі святом!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 62
візитів сьогодні: 1224
візитів всього: 585658