Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про особистий прийом громадян першим заступником міського голови Башкіром О.В. 28.01.2019

28 січня перший заступник міського голови Башкір О.В. провів прийом громадян з особистих питань.

На прийомі були присутні начальник УЖКГ Жердєв Д.А., директор КП «Муніципальний сервіс» Подхватілін П.А., директор КП «БТІ»      Чумак Н.В.

До Олексія Віталійовича звернулися з особистими і суспільними проблемами 9 жителів міста, у тому числі 5 звернень були колективними. З їх урахуванням прийом відвідало 14 громадян.

Всі звернення стосувались вирішення комунальних проблем.

Найбільш актуальними були питання ремонту покрівель, серед яких були як повторні, так і первинні звернення. Таких звернень зареєстровано 6, а саме: покрівлі за адресою по вул. Горького, 17, просп. Московському, 26, вул. Миру, 34а, вул. Володимирській, 34, просп. Переможців, 41, вул. Миру, 22в потребували негайного обстеження та усунення протікання.

Мешканку, яка проживає по вул. Володимирській, 44, хвилювало питання призначення субсидії з урахуванням встановлення електричного опалення в її квартирі.

З проханням усунути протікання зливної каналізації в приватному по просп. Московському, 26, звернулась на прийомі його власниця.

Всі питання перший заступник міського голови обговорив з присутніми на прийомі керівниками управлінь міської ради та комунальних підприємств і дав відповідні доручення щодо їх виконання.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 172
візитів сьогодні: 1732
візитів всього: 545457