Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
У Рубіжному відбувся традиційний турнір зі спортивної гімнастики

25-26 січня в спеціалізованому залі спортивного гімнастики ДЮСШ №1 відбулася Відкрита першість міста, присвячена 76-річниці визволення міста від фашистських загарбників та пам'яті тренера Ратова О.М. Цей захід носить статус традиційних змагань і має більш ніж тридцятирічну історію проведення.

На урочистій церемонії відкриття юних спортсменів і численних глядачів привітали заступник міського голови Любов Сидоренкова, герой Чорнобиля Сергій Чехута, в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Світлана Ступнікова, директор ДЮСШ №1, майстер спорту України міжнародного класу, заслужений тренер України Олександр Дорошенко і представник БФ «Надія» Надія Цибуля. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять засновника турніру - тренера зі спортивної гімнастики Олексія Максимовича Ратова.

У змаганнях взяли участь близько 80 юних гімнастів 2002-2013 р.н. з міст Київ, Бахмут, Сєвєродонецьк, Лисичанськ і Рубіжне, також спортсмени ВШСМ і Кремінського спортивного ліцею. Дівчата змагалися в семи вікових категоріях, юнаки - в восьми вікових категоріях.

Всі переможці та призери змагань були нагороджені нагородних комплектів і грамот. Абсолютною переможницею серед дівчат стала Поліщук Єлизавета, яка виступала за програмою майстрів спорту, Колесник Дмитро виграв першість за програмою майстрів спорту серед юнаків та Стрільців Микита – за програмою кандидатів у майстри спорту.

Змагання відбулися за фінансової та організаційної підтримки виконавчого комітету Рубіжанської міської ради та благодійного фонду «Надія».

Рубіжанських спортсменів підготували тренери ДЮСШ №1 Горбатюк Н.М., Стрельцов О.А., Окрашевський Г.В.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 142
візитів сьогодні: 1202
візитів всього: 586041