Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Проводиться конкурс на право укладення договору оренди комунального майна

Найменування об'єкту: частина нежитлового приміщення.
Характеристика об'єкта: частина нежитлового приміщення першого поверху будівлі МКУ «Палац культури» загальною площею 1,0 кв. м.
Адреса: пл. Володимирська, 1, м. Рубіжне, Луганська обл., 93010.
Орендодавець: Міська комунальна установа «Палац культури» Рубіжанської міської ради Луганської області, код ЄДРПОУ 31401546, юридична адреса: площа Володимирська, 1, м. Рубіжне Луганської області, 93010.
Орган управління: Рубіжанська міська рада Луганської області.
Стартова орендна ставка – 9 % виходячи із вартості об’єкту оренди, визначеної незалежною оцінкою.
Строк оренди – максимально можливий термін оренди 5 років, якщо орендар не запропонує менший термін. Рекомендований строк оренди 2 роки 11 місяців (у разі строку оренди більше рекомендованого переможець конкурсу додатково повинен подати документи, які необхідні для нотаріального посвідчення договору оренди згідно з переліком, визначеним законодавством, і нести власні витрати за нотаріальне посвідчення договору).
Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної ставки при обов'язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу. Якщо надійшли однакові пропозиції щодо розміру орендної ставки, переможець конкурсу визначається за рішенням комісії з урахуванням виконання інших умов конкурсу.
Умови конкурсу:
- об’єкт передається в оренду для розміщення торговельного автомату, що відпускає продовольчі товари;
- орендна ставка встановлюється відповідно до конкурсної пропозиції претендента;
- своєчасне внесення в повному обсязі орендної плати з урахуванням індексу інфляції;
- забезпечення збереження орендованого майна, запобігання його пошкодження та псування, утримання майна в порядку, передбаченому санітарними нормами, підтримання орендованого майна в належному стані, здійснення заходів протипожежної безпеки;
- своєчасне виконання ремонтних робіт по узгодженню з орендодавцем за рахунок орендаря без компенсації витрат на їх здійснення;
- страхування орендованого майна протягом місяця з дати укладення договору оренди;
- орендар щомісяця відшкодовує орендодавцю вартість спожитих комунальних послуг;
- орендар відшкодовує Орендодавцю витрати з проведення незалежного оцінювання об’єкту та рецензуванню звіту про оцінювання;
- орендар відшкодовує орендодавцю плату за землю (податок на землю);
- орендар не має права передавати об'єкт в суборенду;
- укладення договору оренди протягом трьох місяців з дня отримання дозволу на оренду, в іншому випадку дозвіл може бути скасовано з ініціативи орендодавця;
- у випадку припинення або розірвання Договору повернути орендодавцю орендоване майно в належному стані, не гіршому, ніж на момент передачі його в оренду, з урахуванням нормального фізичного зносу та відшкодувати орендодавцю збитки у випадку погіршення стану або втрати (повної або часткової) орендованого майна з вини орендаря.

Для участі у конкурсі претендент подає:

1.    Заяву про участь у конкурсі (заява повинна містити інформацію про найменування, площу і місцезнаходження об'єкта оренди, строк оренди, мету оренди, погодження органів пожежного нагляду).
2.    Відомості про претендента на участь у конкурсі :
а)  для претендентів, які є юридичними особами:
- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
- копії установчих документів (завірені заявником, а саме «З оригіналом згідно», посада особи, що засвідчує, підпис, ПІБ та дата, печатка у разі наявності);
- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців;
- завірену належним чином копію звіту про фінансові результати учасника конкурсу з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей;
б)  для претендентів, які є фізичними особами:
 - копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність на представника;
- за наявності відповідного статусу - витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців;
- завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб'єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку.
3.    Зобов'язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу (зобов'язання щодо виконання умов конкурсу, пропозиції розміру орендної ставки, строку оренди та додаткові зобов'язання щодо експлуатації об'єкта).
4.    Інформацію про засоби зв'язку з претендентом на участь у конкурсі.

Документи та конкурсна пропозиція разом з описом подаються в запечатаному конверті з відміткою «На конкурс» (конверт має бути опечатаний печаткою претендента на участь у конкурсі, у разі її наявності), із зазначенням назви учасника конкурсу та об’єкта оренди (найменування, адреса).
Ознайомитися з об'єктом можна за місцем його розташування.
Документи на конкурс приймаються до 11 лютого 2019 року включно за адресою: 93011, Луганська обл., м. Рубіжне, пл. Володимирська, 2 (каб. 491), телефони для довідок: (06453)70596. Час прийому документів: понеділок - четвер з 8-00 до 17-00, п'ятниця з 8-00 до 16-00 (перерва з 12-00 до 13-00).

Конкурс буде проведено 15 лютого 2019 року о 14-00 за адресою: Луганська обл., м. Рубіжне, пл. Володимирська, 2, каб. 491.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 102
візитів сьогодні: 1149
візитів всього: 599439