Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відбувся урочистий захід до Дня Соборності України

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності української землі. Це одвічна мрія, яку плекав народ протягом усієї історії боротьби за незалежну Україну. Ця ідея завжди живе в серцях справжніх українців. Схід і захід – одна країна. Ми сильні тому, що єдині і єдині тому, що ми сильні.

22 січня 2019 року з нагоди 100-річчя Соборності України в центральній міській бібліотеці відбувся урочистий захід «На шляху до свободи та незалежності», на який були запрошені військовослужбовці в/ч 3035, поети, громадськість, мешканці міста.

На початку присутні разом заспівали Гімн України, а потім всіх зі святом привітав  секретар Рубіжанської міської ради Віктор Соловйов. Ведучі заходу – Ірина Брігідєр та Світлана Бондар розповіли  про становлення і розвиток українського національного державотворення. Гості заходу переглянули відеохроніку Акту Злуки 1919 року та акції єднання 1990 року, коли мільйони українців вишикувалися в справжній живий ланцюг, що розтягся від Києва до Львова.

З високою майстерністю були виконані музичні номери викладачем КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» Єлизаветою Коскіною та ученицею ДШМ Захаренко Анною. Своїм поетичним мистецтвом порадували глядачів поети РГО ЛО «Райдуга». Крім того, у виступі музичного колективу ЗОШ№7 під керівництвом Фролової Оксани пролунали патріотичні музичні твори, сповнені любові до України та надії на її краще майбутнє. Завершила захід лірична пісня «Журавлі» у виконанні Фросіної Катерини.

Гостями свята було переглянуто інформаційну виставку-факт «Разом ми – сила!»

Відзначення Дня Соборності сьогодні - це вшанування її творців, спільна потреба та обов’язок зберегти світлу пам'ять незліченних жертв протягом віків, принесених українським народом для процвітання незалежності, неподільності, непорушності України.

Щиро зичимо всім нових здобутків і непереможної віри у краще майбутнє нашого рідного краю та України!

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів: 133
візитів сьогодні: 3158
візитів всього: 598845