Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 14 січня по 21 січня 2019 року

Оформлено виставку літератури «Від Заходу й до Сходу - моя Україна свята»

15 січня 2019 року у читальному залі центральної міської бібліотеки до Дня Соборності і Свободи України оформлено виставку літератури «Від Заходу й до Сходу – моя Україна свята».

За допомогою представленої літератури працівники читального залу прагнуть поглибити знання користувачів з історії нашої держави та виховувати патріотичні почуття.

 

Книжкові фонди бібліотек Рубіжанської ЦБС поповнилися новою літературою

Друзі, рамках програми «Українська книга» фонди бібліотек Рубіжанської ЦБС поповнилися новою літературою. Близько чотирьохсот примірників книг різної тематики. Запрошуємо книголюбів вибрати новинки на свій смак.

 

Бібліотека-філія №1 провела в ЗОШ №1 захід до Дня Соборності

21 січня 2019 року в ЗОШ №1 був проведений виховний захід - ланцюжок століття «День Соборності на відстані часу», присвячений 100-річчю Акту злуки УНР з ЗУНР і до Дня Соборності і Свободи України.

Історичну мандрівку по сторінкам свята Соборності з учнями 5 класу, здійснила завідувачка бібліотекою-філією №1 Музиченко Я.А. разом з класним керівником Гутеньовою Т.В.

На заході діти дізналися про історичні події, які сприяли об’єднанню Західної і Східної України в єдину спільну Соборну Українську Державу, разом пригадали державні та народні символи країни, видатних людей, які приклали немало зусиль у боротьбі за незалежність і об’єднання Держави.

Дуже жваво й цікаво пройшла українознавча вікторина, на всі питання якої учні дали правильні відповіді. Протягом заходу лунали вірші українських поетів про Україну, учні ознайомились з літературою, представленою на тематичному перегляді «Соборність – свято вільної нації».

Наприкінці виховної години учні «помандрували» мапою країни, знаходячи адміністративні кордони областей нашої держави і складали з літер слова по темі заходу – соборність, єдність, майбутнє.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 90
візитів сьогодні: 6970
візитів всього: 602851