Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Про проведення конкурсу 3 відбору проектів в рамках «Європейського корпусу солідарності»

 

Європейський корпус солідарності має на меті реалізувати свої власні проекти, направлені на сприяння солідарності в европейському суспільстві залучаючи молодь і організації до доступних і якісних солідарних заходів.

10 грудня 2018 року Европейська Комісія оголосила новий конкурс з відбору проекив в рамках ініціативи ЕС «Европейського корпусу солідарності», яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі мсця.

Участь у проектах в рамках ЄС "Європейського корпусу солідарності можуть брати особи у віці 18-30 років, які проживають в державах-членах ЄС та країнах- партнерах. У конкурсі можуть брати представники Украни.

Водночас, участь представників (фізичних осіб) країн-партнерів, у тому числі від України, обмежена лише проектами у сфері волонтерської даяльності. Юридичні особи можуть брати участь у таких проектах в якості партнерів.

Учасники зазначеної ініціативи ЄС з бюджетом 375,6 млн. евро на 2018-2020 роки можуть брати участь в широкому спектрі проектів, допомагаючи вирішувати складні ситуації в Європі, зокрема надавати допомогу у запобіганні стихійних лих або відновлювальних роботах, сприяти роботі центрів шукачів притулку, допомагати у вирішенні соціальних проблем в громадах тощо.

Потенційним учасникам необхідно зареєструватись та подати заявку через Європейський молодіжний портал (https://europa.eu/youth/solidarity_en). 

Реєстрація проектів буде відкрита з 5 лютого до 1 жовтня 2019 року, в залежності від виду діяльності.

Більш докладну інформацію щодо умов участі в ініціативі, цілей та пріоритетів, доступного фінансування, вимог та критеріїв, що висовуються до учасників, можна отримати за посиланням: https://ec.europa.eu/youth/solidarity-corps.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 60
візитів сьогодні: 1124
візитів всього: 586454