Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Різдво у «Рідній садибі

3 січня в КЗ «Міський музей» відбулося відкриття виставки «Різдво у «Рідній садибі». Гостей вітали в залі, де представлено унікальну етнографічну колекцію нашого міського музею – вишиті рушники і реманент, кераміку і  предмети побуту, одяг і знаряддя праці.

Прикрасою цього заходу стала театралізація побутових традицій української родині напередодні та під час Різдва, талановито відтворених подружжям Болотіних та їх помічниками – Оленкою і Тимофієм. Вони докладно і цікаво розповіли і показали  під час сценки, як саме прийнято було в українській родині готуватися до Святвечора, як накривати святковий стіл, як поводити себе під час вечері і приймати віншування.

Самим зворушливим моментом нашого свята стала дитяча Коляда, виконана вихованцями ДНЗ № 3 «Барвінок» (керівник Майська О.А., музичний працівник Старікова В.М.).  Гостям так сподобався цей виступ, що діточки виконали пісню вдруге, то й щастя-здоров’я  глядачам добавиться  вдвоє!

Саме в Новорічні й різдвяні дні наші душі відкриваються для добра і світла, які так необхідні кожному, особливо нашим дітям. Зразком такого відношення і  турботи є викладач гуртка КПР (кер. Набока Т.С.) «Берегіня» Філіппова О.В., яка бачить в кожному своєму вихованцеві часточку Дару Божого, безпосередню любов і захоплення Світом. Роботи її вихованців, які експонуються на нашій виставці  самобутні, виконані за віковими українськими  традиціями.

У ці дні кожна людина очікує на диво, бо душа потребує його. І диво прийде до кожного.  Диво-подарунком для всіх присутніх став виступ  Андрєєвой А.Г., викладача вокального відділення ДШМ (керівник Ганшина О.А.), щирого друга нашого музею.

Колектив міського музею вітає всіх рубіжаан зі святами, бажає,  щоб в цьому році всі добрі мрії обов’язково збулися,  а Рідво подарувало надію, віру і любов! Здоровя, миру і злагоди!  Щасливих свят!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 117
візитів сьогодні: 16427
візитів всього: 606865