Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Святковий новорічний концерт «Вечори на хуторі Рубіжне»

30 грудня 2018 року напередодні довгоочікуваного свята, на головній сцені міста о 17.00 пройшов театралізований  новорічний концерт  під назвою «Вечори на хуторі Рубіжне». Творчий колектив Палацу вирішив відійти від формату "вогника" і подарувати глядачам яскраве театралізоване дійство.

Переступивши поріг Палацу культури рубіжани одразу поринули в новорічну казку. Святковим вертепом розпочалось незвичне дійство програми в якому взяли участь одразу три Народних колективи Палацу культури – це  Народний оркестр народних інструментів, Народний хор ветеранів «Червона калина» та Народний хор народної пісні. Актори Народного театру музичної комедії та театральної студії Gallery Mask  протягом усього дійства продовжували відтворювати атмосферу українського вертепу, чудово доповнюючи  концертну програму відомими сценками з новорічного твору М.В.Гоголя «Вечера на хуторе близ Диканьки».  Хореографічні номери зав’язані з сюжетом, були виконані всіма танцювальними колективами Палацу культури. В програмі взяли участь: Народний ансамбль танцю «Барвінок», Зразковий ансамбль танцю «Орля», Зразковий вокально-хореографічний ансамбль «Ладушки» та шоу- група «Нон-Стоп», хореографічна студія «Ліберті», студія естрадної пісні та танцю «Модус». Циркова студія «Кристал»  внесла розмаїття та викликала хвилю захвату у глядачів. Солісти вокально-інструментального ансамблю привітали гостей новорічними вокальними творами. Наприкінці концертної програми до глядачів звернувся Дід Мороз з вітаннями та святковими побажаннями до рубіжан та гостей міста, а директор Палацу культури Ганна Бережна висловила слова щирої вдячності творчому колективу Палацу та глядачам, і привітала усіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим.

«Творчий колектив Палацу культури кожного разу намагається здивувати глядачів чимось незвичним і нетрадиційним, особливо на Новий рік. Так було і в цьому році, програма була дуже щирою і емоційної» - сказала в завершенні концерту Ганна Вікторівна. Глядачі залишились у гарному враженні від побаченого, полишали чудові відгуки про організацію та програму заходу у Книзі відгуків, а також  після завершення святкового концерту мали можливість зробити фото на пам'ять з костюмованими героями та учасниками колективів.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 189
візитів сьогодні: 6995
візитів всього: 602850