Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Ветерани мікрорайону Південний відсвяткували Новий Рік

На новорічні свята щороку чекають не тільки малята, а й дорослі. Адже новорічні та різдвяні дні – це не тільки очікування дива та здійснення заповітних  мрій. Це прекрасна можливість зустрітися у колі кращих друзів, розважитися, провести час із задоволенням.

Так, 27 грудня, в філії МКУ «Палац Культури» в м-ні Південний творчий колектив спільно з радою ветеранів  мікрорайону (голова - Л.С.Рожко) зустрічав гостей на вечорі-відпочинку «Не жалкуйте посмішок». З метою організації дозвілля усіх верств населення, працівники, колективи  художньої самодіяльності, солісти  філії МКУ «ПК» організували новорічний концерт  для старшого покоління населення м-ну Південний. Дійсно, в цей день ніхто не жалкував посмішок. Усміхалися артисти зі сцени, усміхалися і аплодували глядачі. Дуже сподобалися гостям виступ наймолодших артистів – колективу «Танцювальна Республіка» ( керівник – Ю.В.Барабаш), душевне виконання пісень  вихованцями студії гри на гітарі «Позитив» ( керівник – К.В.Троценко), дебютом концерту став юний соліст Віталій Кудрявцев. І, звичайно, «зіркою» свята став вокальний ансамбль «Зоряночка» ( керівник – В.В.Лебідь).

Для гостей згодом була організована ретро - дискотека, розважальна програма  з іграми та призами, які надала адміністрація та профспілковий комітет ТОВ НВП «Зоря».

Світлими почуттями, щирою  радістю та добрим спілкуванням був наповнений цей вечір. І цих емоцій, за словами гостей свята,  вистачить ще на довгий час.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 173
візитів сьогодні: 16436
візитів всього: 606864