Волейболісти СШ №7 виграли звання найсильнішої волейбольної шкільної команди

З 6 по 12 грудня у спортивних залах двох шкіл №7 та №8 відбулися традиційні змагання з волейболу серед учнів загальноосвітніх шкіл міста «Кубок Єфросиніна М.С.». Змагання проводяться вже втринадцяте і присвячені пам'яті відомого в нашому місті вчителя фізкультури Миколи Степановича Єфросиніна, який довгі роки працював в загальноосвітній школі №8.

У змаганнях взяли участь 7 команд загальноосвітніх шкіл міста. Завзяті гри в двох підгрупах визначили «четвірку» команд, які продовжили участь у фінальній групі. Ними стали команди шкіл №2, №4, №7, №8. У матчі за третє місце школярі ЗОШ №8 переграли однолітків з ЗОШ №4 та стали бронзовими призерами змагань. У фінальному матчі зустрілися старшокласники СШ №2 і СШ №7, які вже зустрічалися в груповому турнірі і тоді сильнішими були волейболісти СШ №2. А в фіналі - більш видовищно, технічно і злагоджено провели гру волейболісти СШ №7. Команда СШ №7 завоювала «Кубок Єфросиніна М.С.».

На церемонії нагородження головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Світлана Ступнікова підвела підсумки міських змагань з волейболу на «Кубок Єфросиніна М.С.». і вручила усім командам-призерам волейбольні м'ячі від багаторічних спонсорів цього заходу - учнів М.С. Єфросиніна - В.П.Кагали і Г.Г.Савіцкого. Всі команди - призери нагороджені пам'ятними медалями, а команда - переможець - перехідним кубком змагань.

Ці змагання завершили ряд спортивних заходів 2018 року, присвячених відомим рубежанам, які працювали в галузі фізичної культури і спорту.