Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Невпинний рух зі створення організацій громад

Лютий 2, 2012

10 січня цього року відділ місцевих ініціатив Рубіжанської міської ради провів у місцевій школі №6 тренінг на тему: «Спільне планування як інструмент соціальної мобілізації для вирішення проблем навчального закладу». Подібні навчання у містах проводять муніципальні відділи підтримки нашого проекту на запит тих мешканців будинків, вулиць або вчителів, батьків, які бажають об’єднати свої зусилля, створити організацію громади та спільно вирішити свої наболілі проблеми.

Для вчительської громади школи №6 тренінг проводила І.Божич, координатор ПРООН/МПВСР у Рубіжному, начальник відділу місцевих ініціатив. Під час навчання вчителі не тільки познайомилися з «Муніципальною програмою врядування та сталого розвитку», що реалізовується за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації, але й розібралися з поняттями «сталий розвиток» і «соціальна мобілізація», змогли «намалювати» колективне бачення майбутнього розвитку школи та її нинішніх «вузьких місць». Крім теоретичних знань, на тренінгу надавалися також і практичні. Так, наприклад, учасники та учасниці тренінгу спробували свої сили у складанні звернення в ході виконання вправи «Пошук партнерів» і склали план реалізації одного з проектів.

Дружнє спілкування, професійні поради та спільно й продуктивно проведений час, за відгуками учасників, сприяли згуртуванню колективу школи. У майбутньому, вчителі планують створити громадську організацію і реалізувати кілька проектів, спрямованих на поліпшення інфраструктурного забезпечення та навчально-виховного середовища у школі.

 

У цілому за 2011 рік у містах-партнерах ПРООН/МПВСР за сприяння муніципальних відділів підтримки проекту було створено 84 організації громади, які об’єднали 10 тисяч 433 мешканці цих міст (55% жінок, 45% чоловіків).
 

З повагою,

Олена Урсу

Експерт із врядування та сталого розвитку

ПРООН/МПВСР

01061, Київ, вул. Еспланадна, 20, 7й поверх, офіс 714

Тел.: (044) 584-34-75

Факс.: (044) 584-34-76

http://msdp.undp.org.ua

www.undp.org.ua

www.facebook.com/UNDP Ukraine
 

Хочется напомнить, что это не первая ссылка на опыт рубежанского отдела местных инициатив на официальном сайте Программы развития ООН. Для того, чтобы познакомиться с другими публикациям предлагаем зайти на сайте проекта ПРООН «Муниципальная программа управления и устойчивого развития» http://msdp.undp.org.ua/


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 7
візитів сьогодні: 952
візитів всього: 585048