Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
У РУБІЖНОМУ ВІДБУВСЯ ЗОРЯНИЙ ПАРАД ЧЕМПІОНІВ

 

 

14 грудня в малому залі міського Палацу культури зібралися почесні гості, керівники міста, навчальних закладів та фізкультурних об'єднань, фізкультурники і спортсмени, вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів, учнівська та студентська молодь нашого міста, ентузіасти, любителі і ветерани спорту для участі в міському святі, присвяченій спортивним досягненням рубежан і підсумкам ХVІ міської Спартакіади.

Прозвучали акорди урочистої мелодії і ведучі міського спортивного свята Світлана Ступнікова і Олександр Болотін оголосили відкритою церемонію нагородження, присвячену спортивним досягненням рубежан і підсумками міської Спартакіади, - зоряного параду чемпіонів 2018!

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Сергій Хортів, який нагородив почесними грамотами  виконавчого комітету Рубіжанської міської ради «За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту міста Рубіжне, і з нагоди життєвих ювілеїв - 80-річчям», ветеранів спортивного міського руху Миколу Дмитровича Сапєлкіна і Миколу Ілліча Солопа. Обидва ветерани мають стаж педагогічної роботи у сфері фізичної культури і спорту понад 50 років.

Потім почалася церемонія нагородження, в якій взяли участь міський голова С.І.Хортів, заступник міського голови Л.Р.Сідоренкова, заслужені тренери України О.О.Дорошенко та Г.Г.Клюкало, представники відділу культури, молоді і спорту Н.А.Стародубцева та С.О.Ступнікова, директор КП «РФСК», депутат Рубіжанської міської ради А.А.Бусенков і наш гість - представник Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України С.О.Шакун,

У номінації «За внесок та сприяння розвитку фізичної культури і спорту в м.Рубіжне» були відзначені ті, хто займається організацією фізкультурної та спортивної роботи, хто в силу власних бажань і можливостей надають допомогу міському фізкультурному руху. Це - БФ «Кришталеве джерело», НВП «Зоря», ПАТ «РКТК», ДЮСШ №1, СК «Зеніт», КП «РФСК», «Клуб східних єдиноборств і оздоровчий систем», Управління освіти, «Рубіжанська панчішна мануфактура», НВФ «Мікрохім».

У номінації «Кращі спортсмени року» на спортивний подіум піднялися ті, хто в спортивних баталіях, на багатьох аренах здобували перемоги на славу рубіжанського спорту. Кращими 12 спортсменами визнані Л.Поліщук (спортивна гімнастика), Д.Пшенічний (футбол), І.Слєпокуров (легка атлетика), Я.Рубашка (баскетбол), Б.Стельмах (бокс), С.Тяпушкін (Дзюдо), К.Сухіна (карате), Г.Дубіна (самбо), Ю.Григоренко (пауерліфтинг), О.Дубовой (силовий екстрим), Р.Кравченко (військово-спортивні багатоборства), М.Фоменко (поліатлон). Кращим спортсменом 2018 року визнано Миколу Баранніка, майстра спорту України міжнародного класу. Микола став в цьому році срібним призером чемпіонату світу та Європи з пауерліфтингу серед дорослих в , які відбулися в Швеції та Чехії.

Незаперечним є той факт, що однією з головних фігур в спорті вищих досягнень є тренер. У номінації «Тренери року» відзначені: Олександр Гусак (легка атлетика), Олександр Дорошенко (карате), Геннадій Клюкало (військово-спортивні багатоборства), Галина Коваленко(плавання), Віра Семенцова (баскетбол), Андрій Урбан (пауерліфтинг).

У номінації «Кращі команди, школи» відзначені педагогічні колективи загальноосвітніх шкіл міста - переможці багатьох міських змагань - СШ №10, СШ №7 і СШ №2. У цій номінації усі три загальноосвітніх школи були нагороджені комплектами спортивної форми від Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету.

 «За досягнення в організації навчально - тренувальної роботи і високі спортивні результати в 2018 році» нагороджені відділення баскетболу, спортивної гімнастики, футболу, пауерліфтингу ДЮСШ №1, відділення футболу СК «Зеніт», Рубіжанський міський центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді та Дитячо-молодіжна школа карате.

У номінації «Спортивна слава» були представлені кращі атлети від колективів фізкультури в різних видах спорту за програмою ХVІ Спартакіади, провідні спортсмени спортивних клубів та організацій.

Заключна номінація свята «Підсумки ХVІ міської Спартакіади». Шістнадцять років тому, в 2003 році, в нашому місті стартувала перша Спартакіада. За ці роки міські спартакіади серед колективів підприємств, організацій, установ і навчальних закладів міцно увійшли в життя наших городян. Сьогодні міська Спартакіада ​​- головний спортивний комплексний захід року, в якому взяли участь майже тисяча рубежан різних вікових категорій. У 2018 році в XVІ міській Спартакіаді взяли участь одинадцять колективів фізкультури підприємств, організацій, установ, фізкультурних об'єднань і навчальних закладів міста Рубіжне. Протягом 53 днів на спортивних аренах нашого міста йшли спартакіадних змагання по п'ятнадцяти видів спорту. Сім колективів ставали Чемпіонами міста в різних видах програми міської Спартакіади: ІХТ став переможцем змагань з футзалу, перетягування каната та шахів, фізкультурне об'єднання «Зоря» було кращим в змаганнях з шашок, пляжного волейболу та волейболу класичного серед жіночих команд, фізкультурне об'єднання «Спартак» виборов першість у змаганнях з легкої атлетики серед чоловіків і тенісі настільному, фізкультурне об'єднання «Юність» не мало собі рівних у змаганнях з баскетболу, плаванню та легкої атлетики серед жіночих команд, фізкультурне об'єднання «Бізнес» виграло чемпіонати з баскетболу та волейболу серед чоловічих команд, Рубіжанський індустріально-педагогічний технікум був кращим у футболі, а картонно-тарний комбінат у плаванні серед чоловічих команд. Але все колективи фізкультури працювали на загальний результат - загальнокомандний комплексний залік міської Спартакіади.

 Головний приз міської Спартакіади за перемогу в загальнокомандному комплексному заліку завоював колектив Інституту хімічних технологій (директор Інституту хімічних технологій - Анатолій Тимошин, керівник фізкультурного колективу - майстер спорту України Олександр Дубовой). Спортивний колектив ІХТ в історії міських спартакіад ставав 5 разів чемпіоном міських спартакіад у 2011, 2012, 2014, 2015 та 2018 роках.

Друге місце завоювало ФО «Зоря». Колектив фізкультурного об'єднання «Зоря» в історії міських спартакіад ставав чемпіоном перших трьох міських спартакіад з 2003 по 2005 роки. Фізкультурне об'єднання «Зоря» зробило великий прогрес в порівнянні з минулими роками. З 8 місця у 2016 році колектив піднявся на другу сходинку п'єдесталу пошани міської Спартакіади в цьому році.

Третє місце – у фізкультурного об'єднання «Спартак» (куратор фізкультурного колективу - майстер спорту СРСР Ніна Нестерова). Колектив тричі перемагав в історії міських спартакіад. «Спартак» ставав чемпіоном в 2013, 2016 і 2017 роках.

Свято спорту завершився пісенної композицією «Ми бажаємо щастя вам», як напуття в побажанні нових спортивних досягнень, здоров'я, бадьорості.

Атмосферу святкового спортивного вечора вміло підтримували творчі колективи МКУ «Палац культури» - циркова студія «Кристал» (керівник Олександр Ляпаєв), вокально-хореографічний колектив «Ладушки» (керівник Олена Ханенко та Ірина Бахмет), солісти Анжеліка Ковальчук,  Ганна Бережна, Віталій Білоіваненко, Сергій Маслов, Олександр Демченко.

Організаційний комітет з підготовки та проведення міського спортивного свята, висловлює величезну подяку КП «РФСК (Бусєнков А.А.), МКУ «Палац культури (Г.В.Бережна) та особисто О.В.Болотіну та Ю.М.Дембовському за організаційну допомогу в проведенні заходу.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 82
візитів сьогодні: 898
візитів всього: 559475