Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
МИКОЛІ ДМИТРОВИЧУ САПЄЛКІНУ – 80 років

Сьогодні 7 грудня святкує свій ювілейний день народження ветеран спортивного руху нашого міста Микола Дмитрович Сапєлкін. Йому виповнилося 80 років.

Відділ культури, молоді та спорту щиро вітає ювіляра та бажає, благополуччя і успіхів у всіх прагненнях, порядних і відданих друзів, і в подальшому залишатися таким же енергійним, невтомним, оптимістичним, високонадійним і натхненним.

Багато років всі свої сили, знання і вміння М.Д.Сапєлкін віддає благородній справи - фізичного виховання молоді.

Сапєлкін Микола Дмитрович розпочав трудову діяльність у 1963 році у Рубіжанському технічному училищі №13, після служби у лавах Радянської армії. Має лише один запис у трудовій книжці. З 1975 по 1980 рік без відриву від виробництва закінчив Краснодарський державний інститут фізичної культури та спорту зі спеціальності «Викладач фізичної культури та спорту, тренер з баскетболу». Стаж педагогічної праці – понад 55 років на одному робочому місці.

  Сапєлкін М.Д. додає багато зусиль щодо збереження та покращення матеріально-технічної бази спортивних споруд ліцею, очолює спортивну роботу РПХТЛ. Проявив себе висококваліфікованим спеціалістом у галузі організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед молоді міста, є фаховим організатором спортивних заходів хіміко-технологічного ліцею, має високі організаторські здібності.

В своїй роботі приділяє особливі значення та увагу забезпеченню участі у міських змаганнях якнайбільшої кількості учнів системи професіонально-технічної освіти.

Вчитель фізичного виховання, тренер, спортивний арбітр, відомий баскетболіст, людина, яка беззавітно віддана ідеалам спорту – ці слова без сумніву характеризують Миколу Дмитровича Сапєлкіна.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 38
візитів сьогодні: 1871
візитів всього: 585758